2 - 3
[2 - 3]
Mladší dorost (U17)Sokol Kolovraty

Mladší dorost jakožto nováček soutěže těsně podlehl Kolovratům.

Přední Kopanina - Po třech přípravných kláních se mladší dorost na domácím pažitu konečně ukázal v mistrovském zápase. V úvodním kole nové soutěže, do které U17 postoupila po dobré minulé sezoně, byl protivníkem tým Kolovratů. Ten skončil během uplynulého ročníku v této soutěži na čtvrté příčce, a bude tak patřit po celou dobu mezi adepty na nejvyšší příčky. Modročervení však proti kvalitnímu soupeři dokázali hrát vyrovnanou partii a už v páté minutě vyšli do vedení. Kolovraty se postupem času dostávaly více do hry, a to vyústilo ve vyrovnávací branku ve 20. minutě. FCPK se však nenechala zaskočit, a naopak hned z rozehrávky vyběhl do útoku Zavadil, který vstřelil svůj druhý gól. To ale stále nebylo v první půli vše. Závěr poločasu patřil hostům. Ti se především díky většímu důrazu dostali do dvou příležitostí, a obě využili. Vytvořili si tak náskok do přestávky. 2:3. V první půli hned pět branek; v té druhé však bez gólu. Kopaňáky trápila koncovka, a bez ní vyhrát nejde. Stav zůstal 2:3 a mladší dorost bohužel těsně padl.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

První mistrovské utkání jsme začali lépe, a už v 5. minutě dlouhý míče našel Vrabce, který postrčil na Krejču, a ten poslal centr do vápna, kde se nemýlil Zavadil. Hra se vyrovnala a ve 20. min. fauloval ve vápně Brychka, po čemž hosté srovnali na 1:1. Hned z rozehrávky dostal za obranu míč Zavadil a zvýšil na 2:1. Pak jsme přestali hrát, soupeř si uměl občas přihrát a přehrával nás. Ve 39. minutě dali hosté křižný balon na levou stranu, kde naši propadli a Kolovraty nadvakrát prostřelili našeho brankáře. Ve 45. min. jsme dostali branku do šatny po odražených míčích ve vápně. Ve druhé půli se nestalo nic zásadního, na fotbal moc dobrý pohled nebyl. Neproměnili jsme dvě golové šance a zaslouženě prohráli.

Chudada, Fuksa, Fronk, Škorňa, Brychka, Flek, Živkovski, Šálek, Krejča, Zavadil, Vrabec. Náhradníci: Čihák, Franěk, Borůvka, Semeraro, Pokluda, Kohutič, Včelař. Trenér: Kamil Chudada.

5. Zavadil (1:0), 21. Zavadil (2:1)