2 - 2
[1 - 2]
FCPK BABC Braník

Kopaninská rezerva v sedmém kole remízuje doma s Braníkem.

Přední Kopanina - Program kopaninského víkendu zakončila rezerva sedmým kolem soutěže v neděli odpoledne. Jednalo se o duel proti Braníku, který minulou sezonu sestoupil z přeboru, kde se setkal s kopaninským A-týmem. Modročervení se ujali vedení po brance Razetta, ale do poločasu dokázali hosté skóre otočit a odnést si do šaten jednogólový náskok. V druhé půli byl výsledek po dlouhou dobu stále stejný; Braník se soustředil spíše na udržení vedení a FCPK se hnala za vyrovnání. To nakonec přišlo v 70. minutě, kdy se trefil Nicolo Salsa. Do závěrečného hvizdu se už skóre neměnilo, a týmy si body rozdělily po jednom.

Hodnocení trenéra - František Melounek:

Do zápasu jsme vstoupili hodně aktivně, kdy jsme si vypracovali tři gólove šance; je škoda, že jsme je neproměnili, protože by utkání vypadalo úplně jinak. Ve 25 min. byl faulovaný před vápnem Havránek. Zahrávali jsme standardku, kterou jednoznačně proměnil Sebastian Razetto. Z nepochopitelné ztráty z naší strany byla obrovská chyba a soupeř během dvou minut potrestal na 1:1. Do konce prvního poločasu ještě soupeř zvýšil náskok na 1:2. Za tohoto stavu jsme šli do kabin. Na druhý poločas jsme si řekli v kabině co chceme hrát; myslím si, že kluci to zvládli. Dokázali jsme vyrovnat po krásné střele na zadní tyč Nikola Salsa. Ještě  jsme si vytvořili několik šancí, ale bohužel už se nám nepodařilo dát gól; i tak si myslím, že zasloužená remíza.

Pospíšil - Kočí, Kareš, Krejčí (56. Vágner), Vik (K) - Razetto, Hovorka, Bradáč (64. Salsa), Havránek (64. Klouček) - Barratt (71. Jančí), Hájek. Trenér: František Melounek.

25. Razetto (1:0), 70. Salsa (2:2)