1 - 0
[0 - 0]
SC Olympia Radotín FCPK B

Rezerva nezvládla dohrávku s Radotínem a připisuje si třetí porážku v řadě.

Radotín - V úterý večer se konala dohrávka odloženého šestého kola mezi rezervou Přední Kopaniny a SC Radotínem. Rozdíl v bodech byl před utkáním 4 ve prospěch domácí Olympie. Během utkání šlo o vyrovnaný fotbal, který dlouho nepřinášel branku. Do šaten se šlo za stavu 0:0. V druhé půli stále převládala bezgólová remíza a čas spěl k závěrečné desetiminutovce. Poté ale v 78. minutě přišla smolná situace pro modročervené, když kopaninský obránce nahrál brankáři Zavadilovi, a ten po zpracování netrefil míč, který se odkutálel do nohou domácího útočníka. Ten se do odkryté branky nemýlil a vstřelil jedinou branku utkání. FCPK B po třetí za sebou nebere body.

Zavadil - Lískovec (63. Salimehmed), Hájek, Kučera (K), Schierreich - Černý - Zelenka (75. Kočí), Veleba (63. Kareš), Razetto (75. Bradáč), Havránek - Barratt (63. Vágner). Trenér: František Melounek.