08.09.2024 | 17:00 | M | Bedřichovská

1 - 3
[1 - 2]
FK Meteor Praha VIII BFCPK B

Kopaninská rezerva pokračuje ve vítězné sérii. Třetí zápas v řadě vyhrává stejným výsledkem.

Bedřichovská - Páté kolo 1. A třídy sehrála kopaninská rezerva v neděli podvečer. Jednalo se o utkání na půdě Meteoru B, kterému se zatím letos nedaří. Po čtyřech kolech měl tento soupeř jeden bod, a pro FCPK se tak jednalo o povinnou výhru v honbě za lídry. Hosté otevřeli skóre v 18. minutě, kdy se prosadil Razetto. Tento stav vydržel čtvrt hodinky, než Meteor srovnal na 1:1. Kopaňáci však dokázali najít rychlou odpověď a vstřelit vedoucí branku do šatny. V druhé půli se hrálo bez gólu do 67. minuty, kdy skóroval Jančí a dal modročerveným dvoubrankový náskok. Do konce duelu už se nic nezměnilo, a FCPK B tak vyhrává potřetí za sebou výsledkem 3:1.

Zavadil L. - Kočí, Kareš, Tržický, Hollerbach (46. Zavadil R.) - Lískovec (58. Jančí), Razetto (68. Salsa) - Vik (K), Salimehmed, Veleba - Zelenka (68. Čvirk). Trenér: František Melounek.

18. Razetto (0:1), 36. Veleba (1:2), 67. Jančí (1:3)