18.05.2024 | 10:30 | M | Uhelné sklady
1 : 3
[1 : 2]

Hodnocení trenéra - František Melounek:

Věděli jsme, že Uhelné sklady jsou velice zkušený tým, což se také potvrdilo v 8. minutě, kdy Martin Ondruš dal krásnou střelou vedoucí gól domácích. Nabádal jsem kluky, že se vůbec nic neděje, abychom furt pokračovali. Od té doby jsme začali drželt balon na kopačkách. Po krásném průchodu Petra Helíka středem hřiště po spolupráci se Štěpánem Hájkem jsme vyrovnali ve 28 minutě. Štěpán Hájek ve 45. minutě prvního poločasu zvýšil skóre na 1:2.
Druhý poločas už byl v naší režii, což přineslo v 67. min. krásnou střelu Vojtěcha Veleby, a skóre se změnilo na 1:3.
Chtěl bych kluky pochválit za skvěle zvládnutý zápas.

Zavadil - Helík, Schierreich, Kočí, Spizzirri (20. Smejkal - 82. Holeček) - Bíro, Veleba, Holouš - Vik (K), Hájek, Novák (69. Dos). Trenér: František Melounek.

28. Helík (1:1, as. Hájek), 45. Hájek (1:2, as. Veleba), 67. Veleba (1:3)