ABC Braník
1 : 6
[0 : 2]

Ohlasy utkání
Petr Hejduk (Braník): Poslední utkání sezony se mi hodnotí dost těžko. Sice ani jednomu týmu už o nic nešlo, přesto jsme k utkání přistoupili až moc laxně. Držet se plánu a taktiky se nám jakž takž dařilo v první půli, ale i tak jsme po nedůrazech v naší defenzivě prohrávali 0:2. Druhý poločas se zlomil v situaci, kdy jsme měli možnost ke snížení na 2:3, ale místo toho jsme přišli o míč a z brejku inkasovali na 1:4. Pak už to bylo jako hra kočky s myší. Že zápas neskončil ještě vyšším rozdílem, bylo jen díky štěstí, Karlovi v brance a nedůrazu soupeře v koncovce. Každopádně bych chtěl pogratulovat Kopanině k titulu a popřát jí hodně štěstí v divizi. Nám nezbývá, než se dobře nachystat na novou sezonu a pokusit se co nejdřív o návrat do přeboru, protože si pořád myslím, že klub jako je Braník, by tam chybět neměl.
Daniel Vott (Kopanina): Hrálo se klasické utkání posledního kola, ve kterém už o nic nešlo, a tak se divákům servíroval bezstarostný fotbal. Obě družstva měla mnoho příležitostí, ale jediný rozdíl byl v chování v pokutovém území. Nám se několik branek, na rozdíl od domácích, vstřelit podařilo, a proto jsme dokráčeli k dalšímu vysokému vítězství. Jediné, co nás mrzí je, že si Vojta Ptáček nevystřílel korunu kanonýra, protože byl úspěšný jen dvakrát, i když šancí měl daleko více. Jsme rádi, že tuto sezonu máme za sebou a skončila pro nás tak úspěšně.

Nejlepší hráč ABC Braník: Ivan Karpov
Nejlepší hráč FC Přední Kopanina: Štěpán Hájek

Matějka - Kučera, Schierreich (73. Vágner), Mejdr, Asad (73. Hollerbach) - Razetto (73. Kočí), Mainolfi (46. Hovorka), Hájek, Zelenka (46. Bradáč) - Ptáček, Urban (K). Trenér: Daniel Vott.

6. Hájek (0:1, as. Razetto), 38. Ptáček (0:2, as. Urban), 58. Bradáč (0:3, as. Mejdr), 74. Hájek (1:4, as. Urban), 76. Ptáček (1:5, as. Razetto), 80. Hájek (1:6, as. Urban)