0 - 2
[0 - 1]
SK Viktoria Štěrboholy FCPK

Gólman Švarc skóroval ve Štěrboholích. Kopanina porazila lídra 1.A třídy!

Š t ě r b o h o l y - Navzdory hustému dešti sehráli divizní fotbalisté Přední Kopaniny přípravný zápas na přírodní trávě ve Štěrboholích. Domácí Viktoria je aktuálně lídrem pražské 1.A třídy. S Kopaninou však doma prohrála 0:2. Už v první půli se trefil Tržický, druhý gól dal gólman Švarc, který ve druhém poločase v poli zastoupil zraněného útočníka Bureše.
Kapitán týmu Jirka Švarc je zvyklý hrát v poli, v minulých sezónách hrával i mistrovské zápasy za béčko v 1.A třídě v roli záložníka. Je zejména silný v soubojích a je to mistr skluzu. Mezi jeho oblíbené branky patří dorážky v dešti a ve skluzu. Právě takovou vstřelil ve středu ve Štěrboholích.

Ve Štěrboholích se Kopanina připravovala na další mistrovský zápas, který sehraje v sobotu ráno v Rokycanech. Tam už by měl být připraven i další nový hráč Pierre Leclerc. Francouz jehož registrace se právě vyřizuje. Ten odehrál ve Štěrboholích svůj premiérový zápas za FCPK.

Švarc (46. Borský D.) - Bittengel (30. Zadina), Jaroš (15. Peclinovský), Čihák, Tržický - Přibáň, Verner, Tesařík, Krupička - Leclerc - Bureš (46. Švarc). Trenér: Martin Kuchař.

21. Tržický (1:0), 90. Švarc (2:0)