1 - 5
[0 - 0]
Spartak Žebrák FCPK

Kopanina dala pět gólů Spartaku Žebrák. Letní příprava je v plném proudu.

L i b o m y š l - Historicky první utkání mezi Přední Kopaninou a týmem Spartak Žebrák (Berounsko) zvládla lépe Kopanina, která soupeře z 1.B třídy porazila 5:1. První ze dvou víkendových zápasů využil trenér Kuchař opět k testování řady nových hráčů. V první půli zaujalo výrazně mladé složení obranné čtyřky. Všechny góly dali nováčkové.
Trenér Martin Kuchař - hodnocení:
Měli jsme lepší druhý poločas, v prvním jsme se nevyvarovali několika osobních chyb, postavili jsme k sobě hodně mladé hráče do obrany, kteří spolu hráli v tomto složení poprvé. Ve druhé půli už se ukázala naše převaha, předvedli jsme několik pěkných akcí. Jsem rád, že jsme dali pět gólů ať už ze hry nebo ze standardek. Krásný trestný kop předvedl Jaroš, důrazem se dvakrát při standardkách prosadil Caizl, což je také důležité.

Borský - Jurek, Jaroš, Tržický (46. Brabec), Kozlík (46. Caizl) - Bittengel (46. Krupička), Verner, Zadina, Vik - Bureš, Santler. Trenér: Martin Kuchař.