1 - 1
[0 - 1]
FC Háje Jižní Město FCPK

První remíza Kopaniny v přípravě - s FC Háje 1:1. Průtrž mračen ve druhé půli.

D o b r o v í z - Proti sedmému týmu pražského přeboru minulé sezóny (FC Háje) nastoupili fotbalisté Přední Kopaniny den po utkání s Žebrákem a zrodila se první remíza letní přípravy (1:1). Kopanina vedla po gólu Güntera Bittengela 1:0, soupeř vyrovnal v úplném závěru, kdy se strhla málo vídaná průtrž mračen.
Trenér Martin Kuchař - hodnocení:
Utkání bych rozdělil na před deštem a po dešti, protože té vody ve druhé půli spadlo opravdu hodně, což jí výrazně ovlivnilo. Téměř po celou dobu jsme drželi otěže zápasu, dobře jsme kombinovali, a to zejména prvních 35 minut. Dávali jsme míče do křídel, naše akce měly hlavu a patu. Pak jsme na deset minut ztratili koncentraci, ale výborný Jirka Švarc pochytal možnosti soupeře. Ve druhé půli jsme prostřídali, znovu jsme se slušně dostali do hry, ale záhy jsme začali hodně kazit a pouštěli soupeře do nebezpečných brejků. Jeden z nich v 84. minutě Háje proměnily. My jsme trefili tyč, břevno a zahodili snad deset vyložených šancí, kdy stačilo míč jen uklidit. Chybí nám klid v koncovce, musíme to vypilovat.

Švarc - Tržický (46. Zadina), Jaroš (46. Truhlář), Janda, Kozlík - Bittengel (46. Krupička), Verner, Buzek, Santler (80. Bureš) - Strnadel, Bureš (46. Vyšata). Trenér: Martin Kuchař.

38. Bittengel (1:0)