0 - 2
[0 - 0]
FCPKFK Admira Praha

Za dvě minuty dva góly a rozhodnuto! Kopanina prohrála v divizi s Admirou.

Přední Kopanina - Ani premiéra nového kouče Jiřího Formánka nenastartovala vítěznou sérii pro Přední Kopaninu. Modročervení prohráli doma v 9.kole divize s dalším pražský týmem ve své skupině, Admirou Praha, 0:2 a zůstávají v tabulce poslední. Po bezbrankové půli přišly dva rychlé zásahy hostů, Vosického hlavou a Kokoškova pěkná střela, a s tímto stavem Kopanina proti silnému větru už nic neudělala.
Kopanina potřetí na podzim nedala gól a počtvrté v řadě prohrála! Diváci odcházeli s pocitem, že hráči utkání odpracovali a dokud měli sílu, výsledek byl otevřený. Poté však hosté z Kobylis uzemnili celý stadión dvěma rychlými slepenými góly (58. a 60. minuta) a ve zbývajícím čase utkání kontrolovali.

Kopanina hrála první půli po větru, který byl velice silný, a pro vývoj utkání potřebovala skórovat, protože ve druhé půli bylo jasné, že se dostane pod tlak. Svou jedinou obrovskou šanci však domácí zazdili v 38. minutě, kdy Santler vrátil odražený míč po rohu do vápna a Tesařík sám na malém vápně přestřelil!

Ve druhé půli vichr tlačil hosty do zad a ti toho využili. Postupně získávali převahu a mezi 58. a 60. minutou dvakrát skórovali. Nejprve Vosický po rohu Snopa hlavičkoval do tyče a do branky, aby vzápětí Kokoška vypálil nádherně za vápnem a nekompromisně trefil k levé tyči gólmana Švarce.

Za stavu 2:0 se Admira nikam nehnala a měla hru pod kontrolou. Na domácích hráčích bylo viditelné, že soupeře pod tlak proti větru nedostanou. Jedinou vážnější šanci si Kopanina vypracovala až v úplném závěru, kdy do vápna pronikl Francouz Leclerc, ale jeho zpětnou přihrávku Verner v dobré pozici vůbec netrefil dobře.

V týmu FCPK měl premiéru na místě středního obránce Luboš Adamec, který přišel na hostování z juniorky Sparty.

FCPK TV: sestřih nejzajímajvějších situací utkání