08.09.2012 | 17:00 | M | Př.Kopanina

1 - 1
[1 - 1]
FCPKFK Slavoj Český Krumlov

Strnadel vstřelil premiérový gól v sezóně. S Českým Krumlovem to stačilo na remízu!

Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny remizovali v 5. kole Divize A na domácím hřišti s Českým Krumlovem 1:1. Domácí poslal rychlým gólem už ve 3. minutě do vedení kanonýr Strnadel po standardní situaci, hosté vyrovnali rovněž hlavičkou ještě v prvním poločase. Krumlov byl fotbalovějším týmem a měl více šancí. Kopaninu však opět podržel vynikající Švarc.
Trenér Kopaniny Kuchař po matných výkonech z minulých kol přeskupil defenzívu. Poprvé vyslal do boje uzdraveného Čiháka a postavil ho na stopera vedle Jandy. Verner se vrátil do středu zálohy.

Náladu domácím fanouškům zvedl hned začátek utkání. Už ve 3. minutě Gerstner ze strany rozehrál trestný kop a před brankou Strnadel hlavou přesně zakončil. Pro kopaninského kanonýra to byla první branka v této sezóně a Kopanina šla díky němu do rychlého vedení 1:0.

Vedoucí branka domácím nedala křídla jak se mohlo očekávat. Naopak režii hry převzal soupeř a zaslouženě ve 21. minutě vyrovnal Baboučkem. Tržický zbaštil snadno kličku Novákovi po vhozeném autu a po jeho centru Babouček přeskočil Caizla a hlavou přesně zakončil.

Tím se událo vše podstatné v tomto zápase. Další branka už nepadla, bojovalo se hodně uprostřed hřiště. Hosté z Českého Krumlova působili fotbalovějším dojmem a měli i větší šance, naštěstí Kopanina měla opět vynikajícího Švarce v brance. Od domácích se čekalo víc a je třeba sportovně konstatovat, že ač hrála Kopanina doma, bod je dobrý!