Zavřít
Aktuality
Výsledky | Rozpis
Týmy | Hráči
Kontakty
Partneři klubu
Najít v článcích
Tabulky
U Drahušky - denní menu
Restaurace U Drahušky
Klubová loga
Naši soupeři
Mapa | Google
Plná verze WWW
Zavřít
FCPK
FCPK B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci (U15)
Mladší žáci (U13)
Starší přípravka (U11)
Mladší přípravka (U9)
Minipřípravka (U7)
Pardálové
Tým:
-- Vše --
FCPK
FCPK B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci (U15)
Mladší žáci (U13)
Starší přípravka (U11)
Mladší přípravka (U9)
Minipřípravka (U7)
Pardálové
R
V
Výsledky
2024 | 04
Starší přípravka (U11)
12 - 22
TJ Sokol Řepy
Fotbalová akademie Praha
27 - 22
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka (U11)
6 - 5
●
Avia Čakovice
2024 | 03
Starší přípravka (U11)
8 - 8
FCPK Č
FK Středokluky
12 - 10
●
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka (U11)
4 - 2
●
SK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
3 - 2
●
Sokol Lysolaje
2024 | 02
Starší přípravka (U11)
4 - 8
●
FK Středokluky
Starší přípravka (U11)
1 - 7
●
Sokol Velké Přílepy
Starší přípravka (U11)
7 - 2
●
1999 Praha
2024 | 01
Starší přípravka (U11)
4 - 5
●
TJ Ruzyně
Starší přípravka (U11)
3 - 1
●
Sokol Lysolaje
Starší přípravka (U11)
1 - 13
FK Dukla Praha
Starší přípravka (U11)
7 - 6
●
SK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
6 - 2
●
FK Středokluky
Starší přípravka (U11)
8 - 2
●
Sokol Velké Přílepy
2023 | 12
Starší přípravka (U11)
11 - 4
FC Zličín
2023 | 11
Starší přípravka (U11)
3 - 8
●
Břevnov
SK Střešovice 1911 B
2 - 2
Starší přípravka (U11)
FK Slavoj Vyšehrad
4 - 53
●
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka (U11)
15 - 4
●
FK Středokluky
Starší přípravka (U11)
26 - 7
●
FK Řeporyje-Praha 5
Starší přípravka (U11)
10 - 1
●
FC Zličín
2023 | 10
Jižní Město Chodov
7 - 36
●
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka (U11)
20 - 10
●
Spartak Hrdlořezy
Starší přípravka (U11)
9 - 3
●
FK Středokluky
Sokol Kolovraty
9 - 29
●
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka (U11)
38 - 14
●
SK Čechie Uhříněves
2023 | 09
Starší přípravka (U11)
24 - 14
●
SK Zbraslav
TJ Sokol Řepy
28 - 13
●
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka (U11)
23 - 12
Fotbalová akademie Praha
Avia Čakovice
14 - 23
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka (U11)
31 - 17
FK Újezd nad Lesy
2023 | 06
Starší přípravka (U11)
12 - 17
SK Viktoria Štěrboholy
SK Ďáblice
51 - 4
Starší přípravka (U11)
2023 | 05
Starší přípravka (U11)
19 - 13
SK Modřany
Sportovní Akademie Praha
28 - 14
Starší přípravka (U11)
Avia Čakovice
9 - 23
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka (U11)
11 - 11
FK Řeporyje-Praha 5
Sokol Lysolaje
11 - 30
Starší přípravka (U11)
2023 | 04
FK Čechie Dubeč
18 - 13
●
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka (U11)
20 - 29
SK Zbraslav
FK Slavoj Vyšehrad
10 - 26
●
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka (U11)
15 - 8
FK Dukla Praha U9
2023 | 03
Starší přípravka (U11)
3 - 2
Sokol Velké Přílepy
Starší přípravka (U11)
7 - 1
Slavoj Suchdol
TJ Ruzyně
11 - 12
Starší přípravka (U11)
Starší přípravka (U11)
1 - 16
FC Zličín
2023 | 02
Starší přípravka (U11)
13 - 2
Sokol Tuchoměřice
TJ Ruzyně
20 - 5
●
Starší přípravka (U11)