^
05.02.2024 | Starší přípravka (U11) | Autor: JT

Starší přípravka bere z turnaje v Modřanech zlato!

Modřany - V sobotu 3.2. odehrála starší přípravka FCPK velmi vyrovnaný turnaj, který se skládal z pěti celků. Šlo o kvalitně připravenou akci, která byla udělána tabulkovou formou, tudíž mužstvo s nejvíce body vítězí. Hrálo se 1x 20 minut, každý s každým. Kopaňáci se všemi zápasy probojovali bez jediné prohry a nakonec zaznamenali bilanci dvou výher a dvou bezbrankových remíz. Díky svým skvělým výkonům tak obsadili nejvyšší příčku a dokonce mezi nimi byli dva nejlepší střelci celého turnaje - Tobiáš Veselý a Tomáš Soukup.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Výkon na turnaji se mi velmi líbil, protože jsme všichni do toho dali své maximum a přineslo to zasloužené první místo. Dokonce nemám ani jednoho konkrétního nejlepšího hráče, protože všichni svým přístupem předvedli parádní výkon. Jediné, co mě trošku zamrzelo, byl závěrečný penaltový rozstřel o nejlepšího střelce turnaje, protože se v něm utkali naši dva kluci (Tomáš Soukup, Tobiáš Veselý). Mrzelo mě to v tom, že oba kluci si tu trofej zasloužili, protože oba hráli skvěle a oba vstřelili velmi důležité góly. Nakonec byl v penaltovém rozstřelu úspěšnější Tobiáš Veselý, který si i převzal sošku pro nejlepšího střelce. Radost mi udělala naše předvedená hra a náš týmový duch. Taktéž mi udělal radost Jáchym Gall, který si zapsal své první minuty za U11 a vedl si velmi obstojně.

Závěrem bych chtěl klukům moc pogratulovat, protože odehráli parádní turnaj. Těchto akcí budu chtít udělat více, protože přesně tyto vyrovnané zápasy a turnaje jsou to, co nás posouvá dál!

Sestava: Veselý S., Rak, Plešner O., Soukup, Veselý T., Rabe – Fiřtík, Zámečník, Gall. Trenér: J. Řešátko.

Zápasy:

1. Zápas: FCPK 0:0 TJ Kunice

Celý zápas náš soupeř tahal za kratší konec a my jsme hráli prakticky jen na jejich branku. Bohužel jsme nedokázali vstřelit gól, a tak první utkání skončilo nerozhodně 0:0.

2. Zápas: FCPK 6:0 SK Polaban Nymburk

Tento zápas byl pro nás gólově nejlepší. Měli jsme spoustu příležitostí a dařilo se nám je úspěšně proměňovat. V tomto klání zaznamenal Tomáš Soukup hattrick a dokonce měl i jedno zajímavé zakončení nůžkami, které bohužel skončilo vedle brány. Na poslední 2 minuty zápasu nastoupil i nejmladší účastník turnaje Jáchym Gall
(2017), který byl velmi platným hráčem převážně v obsazování.

3. Zápas: FCPK 2:1 FK Meteor Praha

Tento zápas byl velmi vyrovnaný a po pár minutách hry jsme dostali jednoduchý gól na přední tyč. Avšak my jsme to nevzdali a v posledních 7 minutách zápasu se dvakrát prosadil Tobík Veselý, který nám zajistil velmi cenou výhru.

4. Zápas: FCPK 0:0 Litavan Bohutín

Tento zápas měl naprosto vše, protože se proti sobě utkal první s druhým. My jsme měli tu výhodu, že nám stačila i remíza, ale soupeř potřeboval vyhrát. Bohužel to se lehce odrazilo na předvedené hře, kdy nás Litavan docela válcoval a hrnul se na nás jeden útok za druhým. My jsme ale všechny pokusy dokázali ubránit a sami si vypracovali dost slibných šancí. Bohužel ani nám gólové štěstí nepřálo, a tak poslední zápas skončil 0:0.