^
26.11.2023 | Starší přípravka (U11) | Autor: JT

Starší přípravka se bohužel na memoriálu Vojtěcha Kahovce umístila až dvanácta.

Střešovice - Memoriál Vojtěcha Kahovce je turnaj mladších a starších přípravek, který se pořádá každoročně jakžto vzpomínka na jednoho ze zakladatelů klubu SK Střešovice 1911. Turnaj je rozdělen do dvou dnů, kdy sobota patří mladší přípravce a neděle přípravce starší. I přes silnou sestavu tento turnaj Kopaňákům opět nepřál. Mezi soupeře se řadily velmi kvalitní celky jako Dukla či Bohemians. Starší přípravka tak bohužel nenapravila smolnou sobotu svých mladších spoluhráčů, a nakonec se umístila na 12. místě.


Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Dne 26.11. jsme odehráli velmi těžký turnaj, který se každoročně koná na umělce SK Střešovic. Bohužel jsme tento rok znovu neprolomili naše “prokletí“ a nepostoupili jsme ze skupiny do play off, ale do play out. Což znamená, že jsme nemohli v pavouku hrát o lepší místo, než deváté. Letos jsme přijeli na tento turnaj s opravdu dobrou sestavou, která měla na to, aby hrála o TOP 6, ale bohužel se turnaj nevyvíjel podle našich představ. Pouze u šesti hráčů jsem viděl snahu na 100 % a to je věc, která mě opravdu zamrzela. V průběhu turnaje jsme obdrželi i dva zásahy do našeho kádru, kdy Eda Inward musel odjet a Ondřej Procházka
z důvodu zranění turnaj nedohrál. Jinak oba kluci odehráli velmi dobrá utkání. Ondra se i několikrát zachoval jako správný leader týmu, když druhý zápas odehrál s krvácejícím nosem a podruhé, když si vzal slovo v šatně a motivoval kluky k dostatečně dobrému výkonu před zápasem s Ruzyní, který jsme jako jediný vyhráli. Skvěle kluky mnohokrát podržel svými zákroky Tobiáš Veselý, který udělal pro tým své maximum. Jedinou kaňkou na jeho výkonu byla chybná rozehrávka, kterou mu nikdo z trenérů nevyčítal, protože neměl s kým hrát. Chtěl bych pochválit taktéž Maxe Raka, který svými pěti zásahy velmi pomohl týmu dosáhnout lepších výsledků. A nakonec bych chtěl moc pochválit Tadeáše Zámečníka, který nám přišel pomoct až do Play out, ale díky němu jsme nastartovali skvělý obrat, když za stavu 0:2 proti Ruzyni snižoval svým gólem na 1:2. Taktéž byl velmi vidět v posledním utkání, ve kterém usilovně bojoval a dokázal vyhrávat tvrdé souboje proti mohutnějším a větším klukům.

Závěrem bych rád řekl, že i když se tento turnaj nepovedl úplně podle našich představ, tak díky tomu máme mnohem víc motivace v trénincích makat, abychom se neustále zlepšovali a třeba příští rok bude pro nás už tím zdařilým!!

Sestava: Veselý T., Procházka, Rak, Inward, Veselý S., Zámečník – Hrdlička, Plešner O., Plešner H., Froleš. Trenér: Jakub Řešátko.

Zápasy:

Skupina:
1. zápas: FCPK 0:4 Dukla Praha

2. zápas: FCPK 0:3 Baník Sokolov

3. zápas FCPK 2:2 Střešovice B


Play out:
1. Zápas: FCPK 5:3 Ruzyně

2. Zápas: FCPK 1:3 Bohemians Praha

3. Zápas: FCPK 2:3 Slovan Bohnice

 

Střelci: 5x - Rak, 1x - Froleš, Zámečník, Procházka, Veselý Shttp://www.nasregion.cz/