Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Aktuálně: FCPK A vs Braník 3:1 (2:0), branky: Nejeschleba, Mainolfi, Kučera...  Zápasy víkend: A-Braník (so, 10:30), SK Střešovice-U11 (so, 12:00), U17-Bílá Hora (ne, 17:00)...  Mladší přípravka FCPK se v sobotu 12.6. účastní turnaje O pohár starostky Řep...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 SK Střešovice 1911 Starší přípravka (U11) 
Datum a čas:12.06.2021 12:00  |  Tým: Starší přípravka (U11)
 


Hřiště:Střešovice
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sk-stresovice-1911.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U11) | G3F 2010/2011 (2HP)
1.SK Zbraslav 513
2.FK Klánovice 512
3. Sportovní Akademie Praha 512
4.Sokol Kolovraty 510
5. Fotbalová akademie Praha 57
6.FK Loko Vltavín a.s. 56
7.AC Sparta Praha, a.s. 56
8.FC Zličín 54
9.1999 Praha 63
10.Starší přípravka (U11)63

Poslední kolo

Starší přípravka (U11) - 1999 Praha 28 : 16

 

FCPK Statistika - 2020/2021

Odehrané zápasy:6
Vítězství:1
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:5
Porážky [pen]:0
Skóre:90:179 (-89)
Průměr gólů/zápas:15.00 / 29.83
Body z maxima:3 z 18
Bodová úspěšnost:16.67%

Bylo odehráno

10.10.MStarší přípravka (U11)
1999 Praha
28
16
04.10.MStarší přípravka (U11)
SK Zbraslav
12
29
25.09.MFK Klánovice
Starší přípravka (U11)
25
13
20.09.MStarší přípravka (U11)
Fotbalová akademie Praha
11
28
12.09.MAC Sparta Praha, a.s.
Starší přípravka (U11)
45
17
06.09.MStarší přípravka (U11)
Sokol Kolovraty
9
36

Bude se hrát

12.06.
12:00
PSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
15.06.
17:00
PStarší přípravka (U11)
SK Roztoky
17.06.
17:00
PStarší přípravka (U11)
TJ Sokol Řepy
24.06.
17:00
P1. FC Barrandov
Starší přípravka (U11)