Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 HráčZG
1.Müftüler Ali23
2.Jusko Tobiáš31
 Posukan Daniil41
 Řešátko Jakub41
 Tržický Tomáš41
 Z=zápasy, G=góly
 
Víkend summary: FCPK-Královice 3:0, FCPK B-Č.Smíchov 2:1, Dubeč-U19 0:3, U17-Libuš 1:11, Ďáblice-U15 0:2, U13-Zbraslav 1:14, Praga-U11 24:10, U9-D.Poč. 18:23...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší dorost (U17)1-11SK Libuš  
Datum a čas:13.10.2019 13:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sklibus.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
1.SK Libuš 616
2. FAA Zbura 513
3.TJ Praga Praha 512
4. FK Dukla Jižní Město 512
5.FC Háje Jižní Město 57
6.FC Čechie Uhříněves 57
7.Mladší dorost (U17)67
8.FC Zličín 54
9.SK Střešovice 1911 B53
10.Slovan Bohnice 53
11.SK Ďáblice 53
12. Sokol Dolní Počernice 53

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - SK Libuš 1 : 11
FK Dukla Jižní Město - FAA Zbura  
TJ Praga Praha - FC Čechie Uhříněves  
Sokol Dolní Počernice - FC Zličín  
Slovan Bohnice - SK Ďáblice  
SK Střešovice 1911 B - FC Háje Jižní Město  

Další kolo

FC Háje Jižní Město - Mladší dorost (U17)20.10.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:6
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:9:23 (-14)
Průměr gólů/zápas:1.50 / 3.83
Body z maxima:7 z 18
Bodová úspěšnost:38.89%

Bylo odehráno

13.10.MMladší dorost (U17)
SK Libuš
1
11
06.10.MFC Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
3
1
29.09.MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
1
5
22.09.MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
0
0
15.09.MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
2
1
07.09.MSlovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
3
4

Bude se hrát

20.10.
15:30
MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
26.10.
14:30
MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
03.11.
10:30
MMladší dorost (U17)
TJ Praga Praha
09.11.
14:00
MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
16.11.
13:30
MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice