Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: M-B

 
Fotbalový program FCPK přerušen až do zrušení nouzového stavu vládou kvůli šíření koronaviru...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 FCPK B1-2SK Aritma Praha B 
 Derby u letiště vyhrála Aritma B. Brabec v nemocnici, trenér žlutá karta.
 
 
Datum a čas:29.09.2019 16:00  |  Poločas: 0 : 1  |  Tým: FCPK B
Góly:81. Blažek (1:2)
Střelci FCPK:
Góly-soupeř:42. Maršál (0:1), 61. Tománek (0:2)
Sestava:Švarc - Brabec (K, 10. Čadek), Boček, Vik, Mejdr, Průša, Huleš David, Les, Tržický, Vágner, Janíček (62. Blažek). Trenér: Karel Koloušek.
Sestava-soupeř:Franta - Junek, Podobský (78. Adámek), Maršál (59. Vágner), Kocour (55. Tománek), Turák, Vávra, Kyliánek, Moravec (K), Racocha, Baran. Trenér: Jan Nebáznivý.
 
Přední Kopanina - Béčko Kopaniny poprvé v této sezóně prohrálo na domácím stadiónu. Stalo se v derby se sousední Aritmou B 1:2. Nabitý soupeř vedl 2:0, Kopanina zvládla jen snížit brankou Blažka, bývalého hráče Aritmy. Utkání záhy skončilo pro kapitána Brabce, který s tržnou ranou po nárazu do tyče skončil v nemocnici už v 10.minutě. Žlutou kartu dostal domácí kouč Koloušek, který se postrkoval s hostujícím hráčem Vávrou.

Rozhodčí:Lafata - Zíka, Halašta
Delegát:Buřil
Žluté karty:Mejdr, Les, Koloušek (trenér) - Vávra 
Červené karty:
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:40
Soupeř na webu:www.aritma.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Blažek Radim28181. -1-  62. Janíček 
Boček Lukáš90- ---    
Brabec Martin10- ---  10. Čadek 
Čadek Daniel80- ---  10. Brabec 
Huleš David90- ---    
Janíček Michal62- ---  62. Blažek 
Les Martin90- ---   
Mejdr Tomáš90- ---   
Průša David90- ---    
Švarc Jiří90- ---    
Tržický Jakub90- ---    
Vágner Robert90- ---    
Vik Šimon90- ---    
Celkem:9901 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK B | 1.A třída/sk.B
1.ABC Braník 1641
2.SK Dolní Chabry 1636
3.SK Střešovice 1911 1634
4.Sokol Nebušice 1627
5.SK Zbraslav 1625
6.SK Modřany 1625
7.SK Aritma Praha B1625
8.SK Libuš 1624
9.FCPK B1624
10.FK Zlíchov 1914 1623
11.AFK Slivenec 1619
12.SK Čechie Smíchov 1617
13.Loko Vltavín a.s. B1617
14.Sokol Stodůlky 1611
15.1999 Praha 1610
16.FK Řeporyje-Praha 5 162

Poslední kolo

SK Dolní Chabry - FCPK B2 : 1
ABC Braník - SK Aritma Praha B3 : 1
Loko Vltavín a.s. B - SK Libuš 1 : 4
SK Střešovice 1911 - AFK Slivenec 3 : 1
SK Čechie Smíchov - 1999 Praha 1 : 2
Sokol Nebušice - SK Modřany 4 : 1
Sokol Stodůlky - SK Zbraslav 1 : 1
FK Řeporyje-Praha 5 - FK Zlíchov 1914 1 : 6

Další kolo

FCPK B - SK Modřany 14.03.
SK Libuš - SK Střešovice 1911 14.03.
FK Zlíchov 1914 - SK Dolní Chabry 14.03.
1999 Praha - ABC Braník 14.03.
SK Čechie Smíchov - Sokol Nebušice 14.03.
Sokol Stodůlky - AFK Slivenec 15.03.
SK Aritma Praha B - Loko Vltavín a.s. B15.03.
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Zbraslav 15.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:16
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:3
Porážky:6
Porážky [pen]:0
Skóre:36:32 (+4)
Průměr gólů/zápas:2.25 / 2.00
Body z maxima:24 z 48
Bodová úspěšnost:50.00%

Bylo odehráno

07.03.MSK Dolní Chabry
FCPK B
2
1
29.02.PSokol Jedomělice
FCPK B
0
9
22.02.PSK Střešovice 1911
FCPK B
4
5
02.02.PSK Slavia Jesenice
FCPK B
2
7
17.11.MFK Řeporyje-Praha 5
FCPK B
3
4
09.11.MFCPK B
Sokol Stodůlky
4
0
02.11.MSK Střešovice 1911
FCPK B
4
3
28.10.MFCPK B
Loko Vltavín a.s. B
4
0
19.10.MABC Braník
FCPK B
4
1
13.10.MFCPK B
SK Čechie Smíchov
2
1
05.10.M1999 Praha
FCPK B
0
0
29.09.MFCPK B
SK Aritma Praha B
1
2
21.09.MSK Libuš
FCPK B
1
2
14.09.MFCPK B
AFK Slivenec
3
2
08.09.MSK Zbraslav
FCPK B
4
3

Bude se hrát

14.03.
14:30
MFCPK B
SK Modřany
22.03.
15:00
MSokol Nebušice
FCPK B
28.03.
15:00
MFK Zlíchov 1914
FCPK B
05.04.
11:00
MFCPK B
SK Zbraslav
10.04.
10:30
MAFK Slivenec
FCPK B
18.04.
17:00
MFCPK B
SK Libuš
26.04.
17:00
MSK Aritma Praha B
FCPK B
03.05.
11:00
MFCPK B
1999 Praha
09.05.
11:00
MSK Čechie Smíchov
FCPK B
17.05.
17:00
MFCPK B
ABC Braník
23.05.
14:00
MLoko Vltavín a.s. B
FCPK B
31.05.
10:30
MFCPK B
SK Střešovice 1911
06.06.
11:00
MSokol Stodůlky
FCPK B
13.06.
14:30
MFCPK B
FK Řeporyje-Praha 5