Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší přípravka (U8)FK Dukla Praha Ž 
Datum a čas:25.05.2019 15:00  |  Tým: Mladší přípravka (U8)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fkdukla.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U8) | 2HP
1.SK Zbraslav 1537
2.Sokol Řepy 1536
3. Sportovní Akademie Praha 1533
4.FC Tempo 1530
5.1999 Praha 1521
6.Sokol Lipence 1519
7.Mladší přípravka (U8)1515
8.FK Dukla Praha Ž1515
9.SK Union Vršovice 1512
10. CU Bohemians Praha 156

Poslední kolo

Mladší přípravka (U8) - FC Tempo 8 : 35
CU Bohemians Praha - Sokol Lipence 22 : 38
Sokol Řepy - 1999 Praha 16 : 42
SK Union Vršovice - Sportovní Akademie Praha 22 : 20
SK Zbraslav - FK Dukla Praha Ž20 : 10

Další kolo

Mladší přípravka (U8) - FK Dukla Praha Ž25.05.
SK Union Vršovice - Bohemians Praha 24.05.
FC Tempo - Sokol Řepy 25.05.
Sportovní Akademie Praha - SK Zbraslav 25.05.
1999 Praha - Sokol Lipence 26.05.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:15
Vítězství:5
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:10
Porážky [pen]:0
Skóre:334:393 (-59)
Průměr gólů/zápas:22.27 / 26.20
Body z maxima:15 z 45
Bodová úspěšnost:33.33%

Bylo odehráno

14.05.MMladší přípravka (U8)
FC Tempo
8
35
12.05.M1999 Praha
Mladší přípravka (U8)
17
26
04.05.MMladší přípravka (U8)
Sokol Lipence
20
10
27.04.MSokol Řepy
Mladší přípravka (U8)
27
15
14.04.MMladší přípravka (U8)
SK Zbraslav
9
30
07.04.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U8)
18
41
09.02.TMladší přípravka (U8)
SK Roztoky
1
6
02.02.TMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy 1
16
2
26.01.TMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy A
9
3
19.01.TMladší přípravka (U8)
AFK Union Žižkov
1
7
12.01.TMladší přípravka (U8)
SK Střešovice 1911
3
5
03.11.MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U8)
41
19
28.10.MFK Dukla Praha Ž
Mladší přípravka (U8)
23
15
20.10.MFC Tempo
Mladší přípravka (U8)
49
22
13.10.MMladší přípravka (U8)
1999 Praha
35
13

Bude se hrát

25.05.
15:00
MMladší přípravka (U8)
FK Dukla Praha Ž
02.06.
09:15
MMladší přípravka (U8)
Sportovní Akademie Praha
08.06.
08:30
MCU Bohemians Praha
Mladší přípravka (U8)