Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Kopanina postupuje do semifinále Teskahor poháru Prahy po výhře nad Hostivaří 5:1...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší přípravka (U8)Sokol Lipence  
Datum a čas:04.05.2019 09:15  |  Tým: Mladší přípravka (U8)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sokollipence.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U8) | 2HP
1.SK Zbraslav 1128
2.Sokol Řepy 1127
3. Sportovní Akademie Praha 1127
4.FC Tempo 1121
5.Sokol Lipence 1116
6.FK Dukla Praha Ž1112
7.1999 Praha 1112
8.Mladší přípravka (U8)119
9.SK Union Vršovice 119
10. CU Bohemians Praha 113

Poslední kolo

Mladší přípravka (U8) - SK Zbraslav 9 : 30
FC Tempo - CU Bohemians Praha 57 : 11
Sokol Řepy - SK Union Vršovice 53 : 10
1999 Praha - FK Dukla Praha Ž19 : 26
Sportovní Akademie Praha - Sokol Lipence 34 : 18

Další kolo

Sokol Řepy - Mladší přípravka (U8)27.04.
Sokol Lipence - SK Zbraslav 27.04.
FK Dukla Praha Ž - Bohemians Praha 28.04.
Sportovní Akademie Praha - FC Tempo 28.04.
1999 Praha - SK Union Vršovice 28.04.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:11
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:8
Porážky [pen]:0
Skóre:265:304 (-39)
Průměr gólů/zápas:24.09 / 27.64
Body z maxima:9 z 33
Bodová úspěšnost:27.27%

Bylo odehráno

14.04.MMladší přípravka (U8)
SK Zbraslav
9
30
07.04.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U8)
18
41
09.02.TMladší přípravka (U8)
SK Roztoky
1
6
02.02.TMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy 1
16
2
26.01.TMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy A
9
3
19.01.TMladší přípravka (U8)
AFK Union Žižkov
1
7
12.01.TMladší přípravka (U8)
SK Střešovice 1911
3
5
03.11.MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U8)
41
19
28.10.MFK Dukla Praha Ž
Mladší přípravka (U8)
23
15
20.10.MFC Tempo
Mladší přípravka (U8)
49
22
13.10.MMladší přípravka (U8)
1999 Praha
35
13
06.10.MSokol Lipence
Mladší přípravka (U8)
32
9
28.09.MMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy
17
39
23.09.MMladší přípravka (U8)
CU Bohemians Praha
58
3
14.09.MSK Zbraslav
Mladší přípravka (U8)
26
14

Bude se hrát

27.04.
09:00
MSokol Řepy
Mladší přípravka (U8)
04.05.
09:15
MMladší přípravka (U8)
Sokol Lipence
12.05.
09:00
M1999 Praha
Mladší přípravka (U8)
14.05.
18:00
MMladší přípravka (U8)
FC Tempo
25.05.
15:00
MMladší přípravka (U8)
FK Dukla Praha Ž
02.06.
09:15
MMladší přípravka (U8)
Sportovní Akademie Praha
08.06.
08:30
MCU Bohemians Praha
Mladší přípravka (U8)