Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Kopanina postupuje do semifinále Teskahor poháru Prahy po výhře nad Hostivaří 5:1...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Starší přípravka (U10)SK Čechie Smíchov  
Datum a čas:28.04.2019 11:00  |  Tým: Starší přípravka (U10)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:http://www.cechiesmichov.cz/ 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U10) | 2HP
1.SK Union Vršovice 1439
2.FK Slavoj Vyšehrad 1433
3.FC Tempo 1433
4.SK Ďáblice 1330
5.SK Čechie Smíchov 1322
6.Starší přípravka (U10)1322
7.TJ Sokol Kolovraty 1419
8.SK Hostivař 1413
9.Sokol Lipence 134
10.FK Újezd nad Lesy 143
11.FK Dukla Praha Ž144

Poslední kolo

Starší přípravka (U10) - FK Újezd nad Lesy 27 : 17
FC Tempo - FK Dukla Praha Ž55 : 24
SK Čechie Smíchov - SK Ďáblice 38 : 10
TJ Sokol Kolovraty - FK Slavoj Vyšehrad 10 : 30
SK Union Vršovice - SK Hostivař 52 : 6

Další kolo

Starší přípravka (U10) - SK Čechie Smíchov 28.04.
Sokol Lipence - SK Ďáblice 27.04.
FK Dukla Praha Ž - FK Slavoj Vyšehrad 28.04.
TJ Sokol Kolovraty - SK Hostivař 28.04.
SK Union Vršovice - FK Újezd nad Lesy 28.04.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:13
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:5
Porážky [pen]:0
Skóre:310:276 (+34)
Průměr gólů/zápas:23.85 / 21.23
Body z maxima:22 z 39
Bodová úspěšnost:56.41%

Bylo odehráno

14.04.MStarší přípravka (U10)
FK Újezd nad Lesy
27
17
31.03.MStarší přípravka (U10)
SK Hostivař
25
11
24.03.MStarší přípravka (U10)
FK Dukla Praha Ž
44
12
09.02.TStarší přípravka (U10)
SK Slaný
8
5
09.02.PSK Čechie Smíchov
Starší přípravka (U10)
10
10
02.02.TStarší přípravka (U10)
SK Roztoky
10
5
26.01.TStarší přípravka (U10)
Sokol Nebušice
11
1
19.01.TStarší přípravka (U10)
Sokol Tuchoměřice
8
2
12.01.TStarší přípravka (U10)
SK Kladno
6
2
18.11.MTJ Sokol Kolovraty
Starší přípravka (U10)
20
20
11.11.MFC Tempo
Starší přípravka (U10)
38
22
04.11.MSK Union Vršovice
Starší přípravka (U10)
44
8
25.10.MStarší přípravka (U10)
Sokol Lipence
33
13
21.10.MStarší přípravka (U10)
FK Slavoj Vyšehrad
14
28
14.10.MSK Čechie Smíchov
Starší přípravka (U10)
22
15

Bude se hrát

28.04.
11:00
MStarší přípravka (U10)
SK Čechie Smíchov
04.05.
17:30
MFK Slavoj Vyšehrad
Starší přípravka (U10)
11.05.
11:00
MSokol Lipence
Starší přípravka (U10)
18.05.
11:00
MStarší přípravka (U10)
SK Union Vršovice
25.05.
16:45
MStarší přípravka (U10)
FC Tempo
02.06.
10:45
MStarší přípravka (U10)
TJ Sokol Kolovraty
08.06.
12:00
MSK Ďáblice
Starší přípravka (U10)