Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců:

 
Kopanina postupuje do semifinále Teskahor poháru Prahy po výhře nad Hostivaří 5:1...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 SK Zbraslav Mladší žáci (U12) 
Datum a čas:28.04.2019 17:00  |  Tým: Mladší žáci (U12)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Zbraslav
Diváci:0
Soupeř na webu:www.skzbraslav.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší žáci (U12) | 1.A třída/sk.B
1.FK Admira Praha C1542
2.Sokol Nebušice 1431
3.FK Meteor Praha VIII C1528
4.SK Zbraslav 1526
5.SK Střešovice 1911 C1523
6.SK Ďáblice 1521
7.Sokol Řepy 1420
8.Sokol Stodůlky 1518
9. Fotbalová akademie Praha 1517
10.SK Aritma Praha C1516
11.Mladší žáci (U12)1512
12. FAA Zbura B153

Poslední kolo

SK Ďáblice - Mladší žáci (U12)5 : 3
SK Aritma Praha C - Sokol Stodůlky 2 : 6
SK Zbraslav - FK Admira Praha C1 : 5
FAA Zbura B - Fotbalová akademie Praha 0 : 8
FK Meteor Praha VIII C - SK Střešovice 1911 C4 : 2
Sokol Nebušice - Sokol Řepy  

Další kolo

SK Zbraslav - Mladší žáci (U12)28.04.
SK Aritma Praha C - FK Admira Praha C27.04.
Sokol Nebušice - SK Střešovice 1911 C27.04.
FAA Zbura B - SK Ďáblice 28.04.
FK Meteor Praha VIII C - Fotbalová akademie Praha 28.04.
Sokol Stodůlky - Sokol Řepy 28.04.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:15
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:3
Porážky:9
Porážky [pen]:0
Skóre:37:54 (-17)
Průměr gólů/zápas:2.47 / 3.60
Body z maxima:12 z 45
Bodová úspěšnost:26.67%

Bylo odehráno

13.04.MSK Ďáblice
Mladší žáci (U12)
5
3
06.04.MSokol Řepy
Mladší žáci (U12)
7
2
31.03.MMladší žáci (U12)
Fotbalová akademie Praha
1
4
24.03.MFK Admira Praha C
Mladší žáci (U12)
16
1
13.03.PSokol Hostouň
Mladší žáci (U12)
7
3
09.03.PSokol Nebušice
Mladší žáci (U12)
10
4
26.01.TSK Aritma Praha
Mladší žáci (U12)
4
1
26.01.TSokol Nebušice B
Mladší žáci (U12)
2
4
19.01.TSK Roztoky
Mladší žáci (U12)
3
3
17.11.MSK Střešovice 1911 C
Mladší žáci (U12)
0
7
11.11.MMladší žáci (U12)
Sokol Stodůlky
7
0
03.11.MSokol Nebušice
Mladší žáci (U12)
2
2
31.10.MSK Aritma Praha C
Mladší žáci (U12)
5
4
20.10.MFK Meteor Praha VIII C
Mladší žáci (U12)
1
0
13.10.MMladší žáci (U12)
SK Zbraslav
0
4

Bude se hrát

28.04.
17:00
MSK Zbraslav
Mladší žáci (U12)
04.05.
10:45
MMladší žáci (U12)
FK Meteor Praha VIII C
12.05.
15:00
MMladší žáci (U12)
SK Aritma Praha C
19.05.
14:45
MMladší žáci (U12)
Sokol Nebušice
26.05.
15:00
MSokol Stodůlky
Mladší žáci (U12)
02.06.
12:45
MMladší žáci (U12)
SK Střešovice 1911 C
09.06.
12:45
MMladší žáci (U12)
FAA Zbura B