Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 
Kopanina postupuje do semifinále Teskahor poháru Prahy po výhře nad Hostivaří 5:1...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 SK Libuš Mladší dorost (U16) 
Datum a čas:27.04.2019 13:15  |  Tým: Mladší dorost (U16)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Libuš
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sklibus.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U16) | Pražský přebor
1.ABC Braník 1537
2. FK Dukla Jižní Město 1536
3.SK Union Vršovice 1533
4.TJ Praga Praha 1528
5.FC Háje Jižní Město 1528
6.Mladší dorost (U16)1521
7.SK Libuš 1521
8.SK Ďáblice 1519
9.SK Střešovice 1911 B1514
10.FC Zličín 1512
11. Sokol Dolní Počernice 1510
12.Loko Vltavín a.s. 150

Poslední kolo

ABC Braník - Mladší dorost (U16)4 : 1
SK Libuš - SK Střešovice 1911 B0 : 0
SK Union Vršovice - FC Háje Jižní Město 4 : 2
SK Ďáblice - FK Dukla Jižní Město 0 : 4
Loko Vltavín a.s. - Sokol Dolní Počernice 0 : 3
FC Zličín - TJ Praga Praha 0 : 4

Další kolo

SK Libuš - Mladší dorost (U16)27.04.
SK Ďáblice - Loko Vltavín a.s. 27.04.
SK Union Vršovice - TJ Praga Praha 28.04.
ABC Braník - FK Dukla Jižní Město 28.04.
FC Zličín - Sokol Dolní Počernice 28.04.
FC Háje Jižní Město - SK Střešovice 1911 B01.05.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:15
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:8
Porážky [pen]:0
Skóre:35:36 (-1)
Průměr gólů/zápas:2.33 / 2.40
Body z maxima:21 z 45
Bodová úspěšnost:46.67%

Bylo odehráno

13.04.MABC Braník
Mladší dorost (U16)
4
1
07.04.MMladší dorost (U16)
FC Zličín
0
1
30.03.MSK Ďáblice
Mladší dorost (U16)
1
4
23.03.MMladší dorost (U16)
Loko Vltavín a.s.
8
0
21.03.TPovltavská FA
Mladší dorost (U16)
0
2
10.03.TTJ Praga Praha
Mladší dorost (U16)
1
11
01.03.TFC Zličín
Mladší dorost (U16)
3
4
24.02.TFK Králův Dvůr
Mladší dorost (U16)
2
1
25.01.TOlympia Radotín
Mladší dorost (U16)
0
4
20.01.TFAA Zbura
Mladší dorost (U16)
0
1
13.01.TFK Kralupy 1901
Mladší dorost (U16)
4
1
18.11.MMladší dorost (U16)
Sokol Dolní Počernice
1
0
11.11.MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U16)
9
0
04.11.MMladší dorost (U16)
TJ Praga Praha
0
2
27.10.MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U16)
4
0

Bude se hrát

27.04.
13:15
MSK Libuš
Mladší dorost (U16)
05.05.
14:30
MMladší dorost (U16)
FC Háje Jižní Město
08.05.
11:00
MMladší dorost (U16)
SK Střešovice 1911 B
18.05.
08:30
MTJ Praga Praha
Mladší dorost (U16)
26.05.
17:00
MMladší dorost (U16)
FK Dukla Jižní Město
02.06.
17:00
MSokol Dolní Počernice
Mladší dorost (U16)
09.06.
17:00
MMladší dorost (U16)
SK Union Vršovice