Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 HráčZG
1.Müftüler Ali12
2.Jusko Tobiáš21
 Posukan Daniil21
 Řešátko Jakub21
 Tržický Tomáš21
 Z=zápasy, G=góly
 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 ABC Braník 4-1Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:13.04.2019 15:15  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Braník
Diváci:0
Soupeř na webu:www.abcbranik.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
1.FC Háje Jižní Město 26
2.TJ Praga Praha 26
3. FK Dukla Jižní Město 26
4.Mladší dorost (U17)26
5.SK Libuš 24
6. FAA Zbura 24
7.FC Čechie Uhříněves 23
8.SK Střešovice 1911 B20
9.Slovan Bohnice 20
10. Sokol Dolní Počernice 20
11.SK Ďáblice 20
12.FC Zličín 20

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - SK Ďáblice 2 : 1
TJ Praga Praha - Slovan Bohnice 5 : 1
SK Libuš - FAA Zbura 1 : 1
FK Dukla Jižní Město - Sokol Dolní Počernice 5 : 1
FC Háje Jižní Město - FC Zličín 8 : 0
SK Střešovice 1911 B - FC Čechie Uhříněves 3 : 4

Další kolo

FC Zličín - Mladší dorost (U17)22.09.
FC Čechie Uhříněves - SK Libuš 21.09.
SK Ďáblice - TJ Praga Praha 21.09.
Slovan Bohnice - FK Dukla Jižní Město 21.09.
FAA Zbura - FC Háje Jižní Město 22.09.
Sokol Dolní Počernice - SK Střešovice 1911 B22.09.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:2
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:0
Porážky [pen]:0
Skóre:6:4 (+2)
Průměr gólů/zápas:3.00 / 2.00
Body z maxima:6 z 6
Bodová úspěšnost:100.00%

Bylo odehráno

15.09.MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
2
1
07.09.MSlovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
3
4

Bude se hrát

22.09.
14:30
MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
29.09.
13:30
MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
06.10.
11:30
MMladší dorost (U17)
FC Čechie Uhříněves
13.10.
15:30
MMladší dorost (U17)
SK Libuš
20.10.
15:30
MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
26.10.
14:30
MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
03.11.
10:30
MMladší dorost (U17)
TJ Praga Praha
09.11.
14:00
MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
16.11.
13:30
MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice