Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců 1-10

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
   DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek  Hřiště

Květen/2019

 MSO 04.05.201909:15 14D2HP Mladší přípravka (U8)-Sokol Lipence 20 : 10tráva  Př.Kopanina 
 MSO 04.05.201910:45 18D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-FK Meteor Praha VIII C1 : 7tráva  Př.Kopanina 
 MSO 04.05.201915:00 24VPražský přeborFK Slavoj Vyšehrad B-FCPK3 : 1UMT Vyšehrad 
 MSO 04.05.201917:30 18V2HP FK Slavoj Vyšehrad -Starší přípravka (U10)26 : 10UMT  Vyšehrad 
 MNE 05.05.201911:00 18DPražský přebor Starší žáci (U14)-AFK Slavoj Podolí Praha 14 : 1tráva  Př.Kopanina 
 MNE 05.05.201914:30 18DPražský přebor Mladší dorost (U16)-FC Háje Jižní Město 1 : 1tráva  Př.Kopanina 
 MNE 05.05.201917:00 24D1.B třída/sk.A FCPK B-FC Zličín B4 : 1tráva  Př.Kopanina 
 MST 08.05.201911:00 19DPražský přebor Mladší dorost (U16)-SK Střešovice 1911 B4 : 1tráva  Př.Kopanina 
 HST 08.05.201917:00 DFCPK-TJ Sokol Kolovraty 2 : 1tráva Př.Kopanina 
 MSO 11.05.201908:30 19VPražský přebor TJ Praga Praha -Starší žáci (U14)1 : 2tráva  Praga 
 MSO 11.05.201911:00 25V1.B třída/sk.A SK Čechie Smíchov -FCPK B1 : 2tráva  Čechie Smíchov 
 MSO 11.05.201911:00 19V2HP Sokol Lipence -Starší přípravka (U10)16 : 20tráva  Lipence 
 MSO 11.05.201915:00 25VPražský přeborSokol Královice -FCPK3 : 1tráva Královice 
 MNE 12.05.201909:00 15V2HP 1999 Praha -Mladší přípravka (U8)17 : 26tráva  Stodůlky 
 MNE 12.05.201915:00 19D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-SK Aritma Praha C5 : 2tráva  Př.Kopanina 
 MÚT 14.05.201918:00 16D2HP Mladší přípravka (U8)-FC Tempo 8 : 35tráva  Př.Kopanina 
 MST 15.05.201920:00 V SK Aritma Praha -Pardálové9 : 2UMT  Aritma 
 MSO 18.05.201908:30 20VPražský přebor TJ Praga Praha -Mladší dorost (U16)6 : 1tráva  Praga 
 MSO 18.05.201911:00 20D2HP Starší přípravka (U10)-SK Union Vršovice 10 : 32tráva  Př.Kopanina 
 MSO 18.05.201917:00 26DPražský přeborFCPK-SK Hostivař 3 : 1tráva Př.Kopanina 
 MNE 19.05.201912:45 20DPražský přebor Starší žáci (U14)-FC Háje Jižní Město C4 : 2tráva  Př.Kopanina 
 MNE 19.05.201914:45 20D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-Sokol Nebušice 1 : 2tráva  Př.Kopanina 
 MNE 19.05.201917:00 26D1.B třída/sk.A FCPK B-AFK Slavoj Podolí Praha B8 : 1tráva  Př.Kopanina 
 MST 22.05.201918:00 VSokol Dobrovíz -Pardálové3 : 4tráva  Dobrovíz 
 MSO 25.05.201910:30 27VPražský přebor SK Union Vršovice -FCPK2 : 5tráva  Vršovice 
 MSO 25.05.201911:15 27V1.B třída/sk.A FC Miškovice -FCPK B0 : 9tráva  Miškovice 
 MSO 25.05.201915:00 17D2HP Mladší přípravka (U8)-FK Dukla Praha Ž tráva  Př.Kopanina 
 MSO 25.05.201916:45 21D2HP Starší přípravka (U10)-FC Tempo  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 26.05.201915:00 21DPražský přebor Starší žáci (U14)-SK Union Vršovice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 26.05.201915:00 21V1.A třída/sk.B Sokol Stodůlky -Mladší žáci (U12) tráva  Stodůlky 
 MNE 26.05.201917:00 21DPražský přebor Mladší dorost (U16)-FK Dukla Jižní Město  tráva  Př.Kopanina 
 HST 29.05.201917:30 V SK Újezd Praha 4 -FCPK tráva  Střížkov 
 MPÁ 31.05.201918:00 V FK Rudná -Pardálové tráva  Rudná 

Červen/2019

 MSO 01.06.201910:30 28DPražský přebor FCPK-FK Dukla Jižní Město  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201909:15 18D2HP Mladší přípravka (U8)-Sportovní Akademie Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201910:45 22D2HP Starší přípravka (U10)-TJ Sokol Kolovraty  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201912:45 22D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-SK Střešovice 1911 C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201914:45 22DPražský přebor Starší žáci (U14)-FK Dukla Praha C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201917:00 28D1.B třída/sk.A FCPK B-Sokol Stodůlky B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201917:00 22VPražský přebor Sokol Dolní Počernice -Mladší dorost (U16) tráva1  D.Počernice 
 MPO 03.06.201918:00 V SK Čechie Smíchov -Pardálové tráva  Čechie Smíchov 
 MSO 08.06.201908:30 12V2HP CU Bohemians Praha -Mladší přípravka (U8) tráva  Hrdlořezy 
 MSO 08.06.201910:30 29VPražský přebor ABC Braník -FCPK    
 MSO 08.06.201912:00 16V2HP SK Ďáblice -Starší přípravka (U10) tráva/UMT  Ďáblice 
 MNE 09.06.201910:30 29V1.B třída/sk.A SK Zbraslav B-FCPK B    
 MNE 09.06.201912:45 16D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-FAA Zbura B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 09.06.201914:45 16DPražský přebor Starší žáci (U14)-FAA Zbura  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 09.06.201917:00 16DPražský přebor Mladší dorost (U16)-SK Union Vršovice  tráva  Př.Kopanina 
 MPO 10.06.201918:00 V Sokol Nebušice -Pardálové tráva  Nebušice 
 MSO 15.06.201910:30 30DPražský přebor FCPK-SK Uhelné sklady Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 16.06.201910:30 30D1.B třída/sk.A FCPK B-Sokol Řepy  tráva  Př.Kopanina 
 MÚT 18.06.201918:00 V Sokol Řepy -Pardálové    
M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání