Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců 1-10

 HráčZG
1.Janíček Michal21
 Les Martin21
 Šultes Pavel21
 Urban Daniel21
 Z=zápasy, G=góly
 
Přebor Prahy: V.Žižkov B vs FCPK 5:1 (gól: Urban)...  1.A třída: SK Modřany vs FCPK B 3:0 (0:0)...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
   DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek  Hřiště

Srpen/2019

 HSO 03.08.201917:00 DFCPK-Sportovní Sdružení Ostrá 1 : 3tráva Př.Kopanina 
PNE 04.08.201917:00 VSokol Jedomělice -FCPK B2 : 2tráva Jedomělice 
 MSO 10.08.201910:30 1DPražský přeborFCPK-SK Újezd Praha 4 1 : 1tráva Př.Kopanina 
 MSO 10.08.201914:30 1D1.A třída/sk.BFCPK B-SK Dolní Chabry 2 : 2tráva Př.Kopanina 
 TSO 10.08.201917:30 V Sokol Dobrovíz -FCPK B5 : 1tráva  Dobrovíz 
 TNE 11.08.201915:00 V SK Velké Přítočno -FCPK B5 : 5tráva  Dobrovíz 
 PST 14.08.201918:30 V 1.FK Příbram, a.s. dorost-FCPK5 : 5tráva  Štěrboholy 
 MSO 17.08.201911:00 2V1.A třída/sk.BSK Modřany -FCPK B3 : 0tráva Modřany 
MNE 18.08.201910:15 2VPražský přeborFK Viktoria Žižkov B-FCPK5 : 1tráva Štěrboholy 
 PNE 18.08.201916:00 V SK Kročehlavy -Starší dorost (U19)2 : 6tráva  Kročehlavy 
 MSO 24.08.201917:00 3DPražský přebor FCPK-SK Motorlet Praha B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 25.08.201917:00 3D1.A třída/sk.B FCPK B-Sokol Nebušice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 25.08.201917:00 1V1.A třída Spartak Hrdlořezy -Starší dorost (U19) tráva  Hrdlořezy 
 MPO 26.08.201918:00 D Pardálové-IFC Prague  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 31.08.201910:30 4VPražský přebor SK Třeboradice -FCPK tráva  Třeboradice 
 MSO 31.08.201917:00 2D1.A třída Starší dorost (U19)-SK Dolní Chabry  tráva  Př.Kopanina 

Září/2019

 MNE 01.09.201917:00 4D1.A třída/sk.B FCPK B-FK Zlíchov 1914  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 07.09.201917:00 5DPražský přebor FCPK-FK Újezd nad Lesy  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 08.09.201914:45 3V1.A třída SK Aritma Praha B-Starší dorost (U19) UMT  Aritma 
 MNE 08.09.201917:00 1VPražský přebor Slovan Bohnice -Mladší dorost (U17) tráva  Bohnice 
 MNE 08.09.201917:00 1VPražský přebor FC Čechie Uhříněves -Starší žáci (U15) UMT  Uhříněves 
 MNE 08.09.201917:00 1D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U13)-SK Třeboradice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 08.09.201917:00 1D2HP 2009/2010 Starší přípravka (U11)-Sokol Stodůlky  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 08.09.201917:00 1D2HP 2011/2012 Mladší přípravka (U9)-Fotbalová akademie Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 08.09.201917:00 5V1.A třída/sk.B SK Zbraslav -FCPK B tráva  Zbraslav 
 MSO 14.09.201914:00 4D1.A třída Starší dorost (U19)-Avia Čakovice  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 14.09.201916:30 6D1.A třída/sk.B FCPK B-AFK Slivenec  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 15.09.201914:00 6VPražský přebor FK Admira Praha B-FCPK tráva  Admira 
 MNE 15.09.201916:30 2DPražský přebor Mladší dorost (U17)-SK Ďáblice  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 21.09.201910:00 5V1.A třída Gordic Kačerov -Starší dorost (U19) UMT  Kačerov 
 MSO 21.09.201910:15 7V1.A třída/sk.B SK Libuš -FCPK B tráva  Libuš 
 MSO 21.09.201916:30 7DPražský přebor FCPK-TJ Sokol Kolovraty  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 22.09.201914:30 3VPražský přebor FC Zličín -Mladší dorost (U17) tráva  Zličín 
 MSO 28.09.201910:15 8VPražský přebor AFK Slavoj Podolí Praha -FCPK tráva  Podolí 
 MSO 28.09.201916:00 6D1.A třída Starší dorost (U19)-Sokol Řepy  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 29.09.201913:30 4DPražský přebor Mladší dorost (U17)-FAA Zbura  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 29.09.201916:00 8D1.A třída/sk.B FCPK B-SK Aritma Praha B tráva  Př.Kopanina 

Říjen/2019

 MSO 05.10.201916:00 9DPražský přebor FCPK-FK Slavoj Vyšehrad B tráva  Př.Kopanina 
 MSO 05.10.201916:00 9V1.A třída/sk.B 1999 Praha -FCPK B UMT  Motorlet 
 MNE 06.10.201911:30 5DPražský přebor Mladší dorost (U17)-FC Čechie Uhříněves  UMT  Uhříněves 
 MNE 06.10.201916:00 7V1.A třída Sokol Stodůlky -Starší dorost (U19) tráva  Stodůlky 
 MPO 07.10.201917:00 V Sokol Dobrovíz -Pardálové tráva  Dobrovíz 
 MSO 12.10.201915:30 10DPražský přebor FCPK-Sokol Královice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 13.10.201910:15 8V1.A třída Čechie Dubeč -Starší dorost (U19) tráva  Dubeč 
 MNE 13.10.201915:30 10D1.A třída/sk.B FCPK B-SK Čechie Smíchov  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 13.10.201915:30 6DPražský přebor Mladší dorost (U17)-SK Libuš  tráva  Př.Kopanina 
 MST 16.10.201920:00 V SK Aritma Praha -Pardálové UMT  Aritma 
 MSO 19.10.201910:15 11V1.A třída/sk.B ABC Braník -FCPK B tráva  Braník 
 MSO 19.10.201910:30 11VPražský přebor SK Hostivař -FCPK tráva  Hostivař 
 MSO 19.10.201915:30 9D1.A třída Starší dorost (U19)-FK Union Strašnice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 20.10.201915:30 7VPražský přebor FC Háje Jižní Město -Mladší dorost (U17) UMT  Háje 
 MPO 21.10.201917:00 D Pardálové-SK Čechie Smíchov  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 26.10.201914:30 12DPražský přebor FCPK-Olympia Radotín  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 26.10.201914:30 8VPražský přebor SK Střešovice 1911 B-Mladší dorost (U17) UMT  Střešovice 
 MNE 27.10.201914:30 12D1.A třída/sk.B FCPK B-Loko Vltavín a.s. B tráva  Př.Kopanina 
 MST 30.10.201915:30 10V1.A třída Sokol Bílá Hora -Starší dorost (U19) UMT  Bílá Hora 
 MST 30.10.201919:30 V Prague Raptors B-Pardálové UMT  Zličín 

Listopad/2019

 MSO 02.11.201910:30 13V1.A třída/sk.B SK Střešovice 1911 -FCPK B UMT  Střešovice 
 MSO 02.11.201914:00 13VPražský přebor FK Dukla Jižní Město -FCPK UMT  Mikulova 
 MNE 03.11.201910:30 9DPražský přebor Mladší dorost (U17)-TJ Praga Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 03.11.201914:00 11D1.A třída Starší dorost (U19)-FK Klánovice  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 09.11.201914:00 14DPražský přebor FCPK-FC Zličín  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 09.11.201914:00 10VPražský přebor FK Dukla Jižní Město -Mladší dorost (U17) UMT  Mikulova 
 MNE 10.11.201914:00 14D1.A třída/sk.B FCPK B-Sokol Stodůlky  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 10.11.201914:00 12V1.A třída FK Újezd nad Lesy -Starší dorost (U19) tráva  Újezd n./L. 
 MSO 16.11.201910:30 15VPražský přebor SK Uhelné sklady Praha -FCPK tráva  Uhelné sklady 
 MSO 16.11.201913:30 11DPražský přebor Mladší dorost (U17)-Sokol Dolní Počernice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 17.11.201913:30 13D1.A třída Starší dorost (U19)-SK Čechie Smíchov  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 17.11.201918:00 15V1.A třída/sk.B FK Řeporyje-Praha 5 -FCPK B UMT  Motorlet 
M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání