Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Konečné tabulky 2017/2018 jsou komplet na webu...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FK Újezd nad Lesy 16-19Mladší přípravka (U8) 
Datum a čas:21.04.2018 10:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U8)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Újezd n./L.
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fkujezd.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U8) | 2HP
1.1999 Praha 1843
2.SK Střešovice 1911 1837
3.FC Tempo 1837
4.SK Hostivař 1836
5. Sokol Dolní Počernice 1828
6.SK Union Vršovice 1825
7.Mladší přípravka (U8)1821
8. FASA Praha 1818
9.TJ Sokol Kolovraty 1813
10.FK Újezd nad Lesy 189

Poslední kolo

Mladší přípravka (U8) - SK Střešovice 1911 12 : 40
FK Újezd nad Lesy - FASA Praha 24 : 15
FC Tempo - Sokol Dolní Počernice 22 : 26
SK Union Vršovice - SK Hostivař 22 : 10
1999 Praha - TJ Sokol Kolovraty 30 : 19

 

FCPK Statistika - 2017/2018

Odehrané zápasy:18
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:11
Porážky [pen]:0
Skóre:370:460 (-90)
Průměr gólů/zápas:20.56 / 25.56
Body z maxima:21 z 54
Bodová úspěšnost:38.89%

Bylo odehráno

03.06.MMladší přípravka (U8)
SK Střešovice 1911
12
40
26.05.MMladší přípravka (U8)
TJ Sokol Kolovraty
13
24
20.05.MMladší přípravka (U8)
Sokol Dolní Počernice
22
18
12.05.MFASA Praha
Mladší přípravka (U8)
35
15
08.05.MMladší přípravka (U8)
FC Tempo
29
32
28.04.M1999 Praha
Mladší přípravka (U8)
48
14
21.04.MFK Újezd nad Lesy
Mladší přípravka (U8)
16
19
15.04.MMladší přípravka (U8)
SK Union Vršovice
27
19
07.04.MSK Hostivař
Mladší přípravka (U8)
34
15
07.04.PMladší přípravka (U8)
TJ Sokol Klecany
6
3
25.03.PMladší přípravka (U8)
AC Sparta Praha, a.s. dívky
1
5
10.03.PMladší přípravka (U8)
SK Aritma Praha
1
7
09.03.PSK Aritma Praha
Mladší přípravka (U8)
8
8
03.03.PMladší přípravka (U8)
SK Aritma Praha
2
11
10.02.TMladší přípravka (U8)
SK Střešovice 1911
8
7