Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Starší přípravka (U10)26-11Junior Praha  
Datum a čas:16.06.2018 15:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U10)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.juniorpraha.vysledky.com 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U10) | 2HP
1.FK Slavoj Vyšehrad 718
2.SK Union Vršovice 515
3.SK Ďáblice 515
4.FC Tempo 59
5.Starší přípravka (U10)69
6.TJ Sokol Kolovraty 69
7.SK Čechie Smíchov 57
8.SK Hostivař 64
9.FK Újezd nad Lesy 63
10.Sokol Lipence 51
11.FK Dukla Praha Ž61

Poslední kolo

Starší přípravka (U10) - FK Slavoj Vyšehrad 14 : 28
FK Dukla Praha Ž - SK Hostivař  
Sokol Lipence - SK Čechie Smíchov  
SK Union Vršovice - SK Ďáblice  
FC Tempo - FK Újezd nad Lesy  

Další kolo

Starší přípravka (U10) - Sokol Lipence 28.10.
FK Újezd nad Lesy - TJ Sokol Kolovraty 27.10.
SK Ďáblice - FC Tempo 27.10.
FK Slavoj Vyšehrad - SK Hostivař 28.10.
SK Čechie Smíchov - SK Union Vršovice 28.10.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:6
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:131:121 (+10)
Průměr gólů/zápas:21.83 / 20.17
Body z maxima:9 z 18
Bodová úspěšnost:50.00%

Bylo odehráno

21.10.MStarší přípravka (U10)
FK Slavoj Vyšehrad
14
28
14.10.MSK Čechie Smíchov
Starší přípravka (U10)
22
15
07.10.MStarší přípravka (U10)
SK Ďáblice
14
31
26.09.MFK Újezd nad Lesy
Starší přípravka (U10)
14
39
15.09.MSK Hostivař
Starší přípravka (U10)
16
19
11.09.MFK Dukla Praha Ž
Starší přípravka (U10)
10
30

Bude se hrát

28.10.
14:30
MStarší přípravka (U10)
Sokol Lipence
04.11.
08:15
MSK Union Vršovice
Starší přípravka (U10)
11.11.
14:00
MStarší přípravka (U10)
FC Tempo
18.11.
10:30
MTJ Sokol Kolovraty
Starší přípravka (U10)