Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 
Hráči FCPK ve výběru Prahy U10 - Sixta, Skalník, Dvorin. Dnes ve Štěrboholech...  Pardálové v Dolanech. Pátek 27.4. od 17:30...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší dorost (U16)FK Újezd nad Lesy  
Datum a čas:29.04.2018 13:30  |  Tým: Mladší dorost (U16)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fkujezd.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U16) | Pražský přebor
1.SK Union Vršovice 1437
2.FC Háje Jižní Město 1428
3. FK Dukla Jižní Město 1427
4.Loko Vltavín a.s. 1427
5.SK Ďáblice 1421
6.FC Zličín 1420
7.ABC Braník 1419
8.TJ Praga Praha 1418
9.TJ Sokol Kolovraty 1415
10.Mladší dorost (U16)1411
11.SK Libuš 1410
12.FK Újezd nad Lesy 147

Poslední kolo

Mladší dorost (U16) - FC Zličín 0 : 1
FC Háje Jižní Město - FK Újezd nad Lesy 12 : 1
SK Libuš - SK Union Vršovice 0 : 1
FK Dukla Jižní Město - Loko Vltavín a.s. 1 : 2
ABC Braník - TJ Sokol Kolovraty 2 : 2
TJ Praga Praha - SK Ďáblice 2 : 2

Další kolo

Mladší dorost (U16) - FK Újezd nad Lesy 29.04.
SK Ďáblice - FK Dukla Jižní Město 28.04.
Loko Vltavín a.s. - TJ Sokol Kolovraty 28.04.
SK Libuš - ABC Braník 28.04.
SK Union Vršovice - FC Háje Jižní Město 29.04.
FC Zličín - TJ Praga Praha 29.04.

 

FCPK Statistika - 2017/2018

Odehrané zápasy:14
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:9
Porážky [pen]:0
Skóre:18:31 (-13)
Průměr gólů/zápas:1.29 / 2.21
Body z maxima:11 z 42
Bodová úspěšnost:26.19%

Bylo odehráno

22.04.MMladší dorost (U16)
FC Zličín
0
1
14.04.MSK Ďáblice
Mladší dorost (U16)
3
1
08.04.MMladší dorost (U16)
Loko Vltavín a.s.
1
0
17.11.MMladší dorost (U16)
TJ Sokol Kolovraty
2
0
12.11.MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U16)
4
0
04.11.MMladší dorost (U16)
TJ Praga Praha
1
2
29.10.MABC Braník
Mladší dorost (U16)
3
0
21.10.MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U16)
3
2
15.10.MMladší dorost (U16)
SK Libuš
7
0
08.10.MSK Union Vršovice
Mladší dorost (U16)
8
0
28.09.MFK Újezd nad Lesy
Mladší dorost (U16)
1
0
24.09.MFC Zličín
Mladší dorost (U16)
0
0
16.09.MMladší dorost (U16)
SK Ďáblice
3
3
10.09.MLoko Vltavín a.s.
Mladší dorost (U16)
3
1
03.09.PMladší dorost (U16)
Sokol Stodůlky
3
2

Bude se hrát

29.04.
13:30
MMladší dorost (U16)
FK Újezd nad Lesy
05.05.
13:00
MMladší dorost (U16)
SK Union Vršovice
12.05.
16:30
MSK Libuš
Mladší dorost (U16)
23.05.
18:00
MMladší dorost (U16)
FC Háje Jižní Město
27.05.
13:00
MMladší dorost (U16)
ABC Braník
03.06.
17:00
MTJ Praga Praha
Mladší dorost (U16)
10.06.
14:30
MMladší dorost (U16)
FK Dukla Jižní Město
16.06.
17:00
MTJ Sokol Kolovraty
Mladší dorost (U16)