Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FK Dukla Jižní Město Starší přípravka (U10) 
Datum a čas:25.02.2018 10:30  |  Tým: Starší přípravka (U10)
Turnaj:Střešovice, WL 2018
 


Povrch:UMT
Hřiště:Střešovice
Diváci:0
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U10) | 2HP
1.SK Ďáblice 1133
2.SK Union Vršovice 1127
3.SK Zbraslav 1125
4.FK Slavoj Vyšehrad 1124
5.Junior Praha 1118
6.FK Újezd nad Lesy 1116
7.SK Střešovice 1911 1112
8. Sokol Dolní Počernice 1110
9. FASA Praha 119
10.SK Hostivař 119
11.TJ Sokol Kolovraty 117
12.Starší přípravka (U10)116

Poslední kolo

Junior Praha - Starší přípravka (U10)27 : 14
SK Union Vršovice - FK Slavoj Vyšehrad 17 : 29
FASA Praha - Sokol Dolní Počernice 24 : 16
TJ Sokol Kolovraty - SK Zbraslav 16 : 16
SK Hostivař - SK Ďáblice 4 : 40
SK Střešovice 1911 - FK Újezd nad Lesy 11 : 23

 

FCPK Statistika - 2017/2018

Odehrané zápasy:11
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:9
Porážky [pen]:0
Skóre:143:260 (-117)
Průměr gólů/zápas:13.00 / 23.64
Body z maxima:6 z 33
Bodová úspěšnost:18.18%

Bylo odehráno

10.02.TStarší přípravka (U10)
Lišáci z Řep
8
3
08.02.TStarší přípravka (U10)
Sokol Tuchoměřice
16
2
28.01.TFK Dukla Praha dívky
Starší přípravka (U10)
0
15
27.01.TStarší přípravka (U10)
SK Střešovice 1911
9
3
21.01.TSokol Řepy
Starší přípravka (U10)
0
9
20.01.TStarší přípravka (U10)
AFK Union Žižkov
8
3
14.01.TTJ Sokol Čestlice
Starší přípravka (U10)
2
6
13.01.TStarší přípravka (U10)
SK Roztoky
6
6
17.11.MJunior Praha
Starší přípravka (U10)
27
14
12.11.MTJ Sokol Kolovraty
Starší přípravka (U10)
17
14
04.11.MSK Union Vršovice
Starší přípravka (U10)
37
3
26.10.MStarší přípravka (U10)
SK Zbraslav
3
32
22.10.MStarší přípravka (U10)
FK Slavoj Vyšehrad
19
27
14.10.MSokol Dolní Počernice
Starší přípravka (U10)
17
15
08.10.MStarší přípravka (U10)
SK Ďáblice
7
26

Bude se hrát

25.02.
10:30
TFK Dukla Jižní Město
Starší přípravka (U10)
04.03.
10:30
TTJ Sokol Dobřichovice
Starší přípravka (U10)