Žáci dvakrát vedli, ale nakonec se Sokolem Řepy prohráli v poslední minutě

Datum a čas:24.02.2018 14:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší žáci B (U14)
Turnaj:ZL Zličín 2018, SŽ
Góly:Monteiro (as. Jusko Tobiáš), Hudák (as. Monteiro)
Sestava:Řešátko Jakub - Jusková, Vlach, Sellers, Eltayeb - Cigánek, Jusko Tobiáš - Jusko Jonáš, Monteiro, Glagolev - Hudák. Hokejové střídání: Řešátko Šimon. Trenér: Tomáš Cigánek.

Zličín - V pátém utkání zimní ligy na Zličíně prohrála Přední Kopanina se Sokolem Řepy 2:3. Ve vyrovnaném utkání tým Kopaniny dvakrát vedl, soupeř dvakrát srovnal a v poslední minutě vstřelil vítěznou branku. Modročervení mají v turnaji dvě výhry a tři prohry.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Nebylo to dobré utkání z naší strany. Měli jsme jednoho hráče na střídání (prázdniny ISP, atd.) a nešlo tedy oživit průběh utkání jinými hráči, když ti stávající nehráli podle představ. Podali jsme slabé individuální výkony a od toho se odvíjí výkon týmu. Nadprůměr zahráli Sellers a Vlach, standard Johanka Jusková, od ostatních se čekalo rozhodně více. Proto jsme dnes nebodovali a na cestu jsme si kalich hořkosti dopili po brance v poslední minutě !!!

Hřiště:Zličín