Text:   
        FanShop | Kontakty | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Víkend summary: A-Královice 2:1, B-Bohnice B 3:1, FA Pha-SD 8:1, MD-Libuš 7:0, SŽ-Ďáblice 6:1, Barrandov-SŽ B 1:0, D.Počernice-SPŘ 17:15, MŽ-Zbraslav 4:2...  MPŘ-FASA Praha 48:7...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší přípravka (U8)48-7FASA Praha  
Datum a čas:14.10.2017 09:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U8)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.faazpraha.eu/fasa 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U8) | 2HP
1.SK Střešovice 1911 615
2.FC Tempo 615
3.SK Union Vršovice 613
4.1999 Praha 610
5. Sokol Dolní Počernice 610
6.SK Hostivař 69
7.Mladší přípravka (U8)66
8.TJ Sokol Kolovraty 64
9.FK Újezd nad Lesy 63
10. FASA Praha 63

Poslední kolo

Mladší přípravka (U8) - FASA Praha 48 : 7
1999 Praha - FC Tempo 17 : 22
SK Union Vršovice - Sokol Dolní Počernice 27 : 19
FK Újezd nad Lesy - SK Střešovice 1911 11 : 19
SK Hostivař - TJ Sokol Kolovraty 25 : 21

Další kolo

Sokol Dolní Počernice - Mladší přípravka (U8)22.10.

 

FCPK Statistika - 2017/2018

Odehrané zápasy:6
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:4
Porážky [pen]:0
Skóre:143:133 (+10)
Průměr gólů/zápas:23.83 / 22.17
Body z maxima:6 z 18
Bodová úspěšnost:33.33%

Bylo odehráno

14.10.MMladší přípravka (U8)
FASA Praha
48
7
10.10.MMladší přípravka (U8)
1999 Praha
14
31
07.10.MFC Tempo
Mladší přípravka (U8)
30
20
23.09.MMladší přípravka (U8)
FK Újezd nad Lesy
24
17
16.09.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U8)
26
24
09.09.MMladší přípravka (U8)
SK Hostivař
13
22

Bude se hrát

22.10.
14:00
MSokol Dolní Počernice
Mladší přípravka (U8)
29.10.
09:00
MMladší přípravka (U8)
TJ Sokol Kolovraty
05.11.
13:00
MSK Střešovice 1911
Mladší přípravka (U8)