Starší žáci B (U14)5-0TJ Ruzyně
 Jasná partie žáků doma s Ruzyní. Pět vstřelených branek a žádná inkasovaná.

Datum a čas:22.10.2017 13:15  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Starší žáci B (U14)
Góly:26. Řešátko (1:0, as. Monteiro), 37. Duun (2:0), 43. Duun (3:0, as. Monteiro), 49. Cigánek (4:0, as. Jusko Jonáš), 61. Řešátko (5:0)
Góly-soupeř:-
Sestava:Hrubý - Jusková, Laštovka, Vandůrek, Zima - Jusko Jonáš, Cigánek, Jusko Tobiáš (K), Monteiro - Duun, Řešátko J. Hokejově střídali: Eltayeb, Vlach, Mogilnicki, Brewer, Giordo. Trenér: Tomáš Cigánek.

Přední Kopanina - Po bídném utkání s Barrandovem (0:1) rezerva starších žáků opět najela na vítěznou linii. V domácím utkání přehrála soupeře z Prahy 6 - Ruzyni 5:0. Hosté v poločase ještě drželi jednobrankový skluz, ale druhá půle se stala jasnou záležitostí modročervených. Kopanina je v tabulce druhá za Zličínem a příště jede na stadión Čechie Smíchov.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Tahle soutěž se hraje čtyřkolově a s Ruzyní už jsme hráli podruhé. První utkání na jejich stadiónu jsme remizovali 1:1 a vyrovnávali jsme až v úplném závěru. Z toho pohledu jsme zase ušli kus cesty, protože tentokráte to bylo jednoznačné. Jsem spokojen, že udržujeme ve hře početný hráčský kádr a v této kvalitativně vhodné soutěži si všichni zvykají na velké hřiště. Musíme se zlepšovat ve všem, ale lépe se pracuje, když se u toho vyhrává a je dobrá nálada.

Rozhodčí:Jíra Jakub