Starší žáci B (U14)7-2FC Zličín B
 Starší žáci ovládli zápas o první místo. Porazili doma Zličín a jdou do čela.

Datum a čas:08.10.2017 13:00  |  Poločas: 2 : 2  |  Tým: Starší žáci B (U14)
Góly:15. Jusko Tobiáš (1:0, as. Laštovka), 33. Duun z pk (2:2, as. Brewer), 39. Duun (3:2, as. Monteiro), 57. Bradáč (4:2, as. Duun), 62. Monteiro (5:2), 68. Bradáč (6:2, as. Sellers), 70. Laštovka (7:2, as. Hudák)
Góly-soupeř:23. Kán (1:1), 31. Sojka (1:2)
Sestava:Giordo - Jusková, Vandůrek, Laštovka, Chrobok - Jusko Jonáš, Jusko Tobiáš (K), Cigánek, Monteiro - Bradáč, Duun. Hokejově střídali: Sellers, Brewer, Hudák. Trenér: Tomáš Cigánek.
Sestava-soupeř:Vondrák - Koutecký, Smetana (K), Sirovátka, Hodač, Sojka, Kán, Petrák, Rohovský, Šilhán, Viktorovič. Náhradníci: Jindřišek, Dyntar, Frič, De Rose. Trenér: Richard Valoušek.

Přední Kopanina - Podle dosavadních výsledků zřejmě utkání dvou nejvyspělejších týmů letošní soutěže. Po remízovém poločase Kopanina zcela ovládla druhé dějství a pěti góly se prostřílela do čela tabulky. Zasloužená výhra domácího celku.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Zápas dvou nejsilnějších týmů v této skupině a máme výhru, což určitě potěší. Fotbal jsme mohli hrát lepší, byly tam pěkné pasáže, ale chvílemi také neurovnaná hra. Šli jsme do vedení, soupeř otočil a my do poločasu srovnali. Po pauze už to bylo na jednu branku. Vítr v zádech byl velká výhoda, ale my jsme lépe zvládli i první poločas proti větru. Ve finální fázi těžíme hodně z individualit, což je normální, ale chtěl bych vidět posun v týmovém projevu, držení míče, nezbavování se ho a z toho si vypracovat mnohem více situací před brankou soupeře.

Příští zápas: 1.FC BARRANDOV vs FCPK (neděle / 15.10. / 13:30 / hř.Zlíchov)

Rozhodčí:Štěrba Michal - Řešátko, Derda (na čárách laikové)