Tabulka střelců: Pard

Sokol Dobrovíz 1-5Pardálové
 Výtečný start Pardálů do jara. Vyhráli i druhé utkání, tentokráte v Dobrovízi.

Datum a čas:28.04.2017 18:00  |  Poločas: 1 : 3  |  Tým: Pardálové
Góly:0:1 Trojan (as. Novák), 0:2 Horák (as. Trojan), 0:3 Horák, 1:4 Rákosník Michal (as. Jedlička), 1:5 Rákosník Michal (as. Novák)
Góly-soupeř:Valko (1:3)
Sestava:Jelínek - Gavenda, Dvořák, Hrubant Roman, Odstrčil - Krulich, Střelec, Rákosník Michal, Jedlička - Horák, Trojan. Dále hokejově střídali: Novák, Stára. Manažer: Jaroslav Bíro.
Sestava-soupeř:Hájek - Krupička M., Kadlec, Hroník, Šesták, Krejčí, Hromádka, Hlůže J., Urban, Drož, Kapitán, Kubeš, Valko.

Dobrovíz - Pardálové Přední Kopaniny na jaře válí. Po vítězství na Julisce zvládli také druhé utkání na hřišti soupeře. V Dobrovízi nastříleli domácím pět branek, po dvou Rákosník s Horákem, jednou Trojan. Příště čeká ve Vokovicích silná Aritma.

Hodnocení zápasu - Jaroslav Bíro (manager):

Úspěšný vstup do jarní části se nám podařilo potvrdit i ve druhém utkání na hřištích soupeře a tentokrát jsme protivníka přehrávali. Poté co jsme zahodili několik šancí, tak se Trojan (rozhovor s Trojanem v minulém kole na Julisce) po přistrčení Nováka před brankářem již nemýlil. Po přihrávce Trojana se trefil i Horák a stejný hráč vystihl špatnou rozehru domácích a bylo to o tři branky. Soupeři se ještě do poločasu podařilo snížit. Ve druhém poločase jsme si výhru již pohlídali a dokázal se prosadit dvakrát Michal Rákosník. Nejprve po asistenci Jedličky a následně i Nováka. Spolehlivě hrála především obrana, která prakticky nechybovala a položila základ k cenné výhře u tradičního protivníka.

Hlas z Dobrovíze podle webu - Luboš Krupička: Na dobře organizovaného soupeře jsme nestačili. Přesto prohra je zbytečně vysoká.

Posledních pět zápasů Pardálů vs Sokol Dobrovíz (4-0-1, 12:6):

24.10.2016 Dobrovíz vs FCPK Pard 0:2 (více zde)

8.4.2016 Dobrovíz vs FCPK Pard 0:1

12.10.2015 Dobrovíz vs FCPK Pard 1:3 (více zde)

15.5.2015 Dobrovíz vs FCPK Pard 3:2

14.9.2014 Dobrovíz vs FCPK Pard 2:4

Reklama: česká firma z Horoměřic - SEJTO, výroba a prodej nejen zednického nářadí. Výroba z kvalitního vysušeného dřeva. Informace hledejte na www.sejto.cz . FCPK doporučuje SEJTO !!!

Hřiště:Dobrovíz