Mladší žáci B (U12)5-4SK Aritma Praha D
 Mladší žáci B odstartovali výhrou doma nad Aritmou. Hattrick Brewer.

Datum a čas:10.09.2016 15:15  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší žáci B (U12)
Góly:9. Brewer (1:0, as. Sellers), 29. vlastní (2:2, as. Segre P.), 44. Brewer (3:2, as. Sellers), 52. vlastní (4:2, as. Monteiro), 57. Brewer (5:2, as. Segre F.)
Góly-soupeř:13. (1:1), 24. (1:2), 62. (5:3), 70. (5:4)
Sestava:Zoubek, Řešátko, Segre P., Monteiro, Chrobok, Sellers (K), Segre F., Laštovka, Smiley, Brewer. Trenéři: Monteiro, Sellers.

Přední Kopanina - Dramatický zápas v horkém počasí viděli diváci na stadiónu U Drahušky - Přední Kopanina. Domácí B tým žáků, kde většina hráčů okusila velké hřiště poprvé ve velkém zápase, si nakonec poradila s těžkým soupeřem z Vokovic. Kluci otočili skóre a přes mohutný závěr soupeře skóre udrželi ve svůj prospěch.

Iain Sellers (coach) : The boys worked really hard in the heat and their first 70 minute game on a bigger pitch. They were disciplined and stuck to their positions and kept trying to play football. We made mistakes that gave them goals but we will learn from them. Smiley hit the crossbar twice and we missed chances too. Overall very pleasing. Resatko man of the match

Rozhodčí:Kubr Stanislav