Žáci prohráli vysoko ve Zličíně a pustili soupeře v tabulce před sebe.

Datum a čas:10.06.2016 18:30  |  Poločas: 7 : 0  |  Tým: Mladší žáci B (U12)
Góly:Barták (7:1, as. Dimitrov)
Sestava:Hrubý - Zima, Cigánek (K), Vlach, Mrabeti - Michutta, Vandůrek, Jusko J., Jusko T., Novák - Dimitrov, Hudák. Trenér: Tomáš Cigánek.

Zličín - Pro vysokou prohru 1:8 si dojeli mladší žáci Kopaniny do Zličína. Utkání bylo předehrávané už v pátek před víkendem. Očekávaná bitva dvou sousedních týmů ze středu tabulky se změnila v jasnou záležitost domácího týmu. Zličín vyhrál první poločas 7:0 a bylo po zápase. Díky výhře předskočil Zličín Kopaninu i v tabulce.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Velké zklamání z přístupu kluků. Měli jsme tým, který byl schopen sehrát s domácími vyrovnanou partii, což se nám bohužel podařilo až ve druhém poločase. Celý první poločas nám trvalo, než jsme se zvládli zkoncentrovat a uvědomit si, že jsme na zápase. Od začátku všechno špatně. Od převlékání přes rozcvičku až k začátku utkání. Domácí byli připraveni, my hlavou úplně jinde. Rychle 0:3, pak my jasných pět šancí, které jsme nedali a soupeř přidal další góly. Zasloužený trest za naše laxní chování, které mě strašně otrávilo. Snažíme se kluky učit fotbal, ale začneme především jejich přístupem.