Trpké probuzení žáků. Od Bohnic na turnaji dostali sedm branek.

Datum a čas:27.02.2016 09:00  |  Poločas: 3 : 1  |  Tým: Mladší žáci B (U12)
Turnaj:Zimní liga MŽ 2016 - Junior
Góly:Dimitrov (0:1), Posukan (2:6)
Sestava:Hrubý - Jusko J., Vlach, Zima, Eltayeb - Bělohlávková, Posukan, Jusko T., Smiley - Barták, Dimitrov. Trenér: Tomáš Cigánek.

Malešice - Ani další pokračování zimního turnaje TJ Junior v Malešicích nepřineslo radost mladším žákům Přední Kopaniny. Nezvládli ranní zápas (výkop 9:00) s průměrnými Bohnicemi a prohráli vysoko 2:7. Prosadili se tradiční střelci Dimitrov a Posukan. Do konce turnaje je čekají ještě zápasy s Hostivaří a Čakovicemi.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Obrovské zklamání zejména druhá půle byla strašná! Nejhorší pasáž, kterou jsme v turnaji předvedli. Ze všech dosavadních soupeřů, byly Bohnice tím nejsrovnatelnějším, přesto jsme vysoko prohráli. Náš výkon po přestávce postrádal vše. Nedokázali jsme si přihrát, v soubojích jsme odpadávali, dělali chyby v defenzívě, báli jsme se hrát fotbal, nechápu. Kontaktní poločasový výsledek 1:3, který jsme soupeři ještě darovali, jsme si po přestávce nechali lacino navýšit a bylo z toho jedna velká frustrace a rezignace. Tohle nebyla parta fotbalistů na zápase, tohle byli trampové na výletě do přírody. Určitou úroveň si dokázal udržet Zima, pouze pěkné branky vstřelili Dimitrov a Posukan. Zápas v plné nahotě odrazil přístup hráčů k tréninku, jejich časté absence nebo flákání během cvičení.

Hřiště:Junior