AC Sparta Praha, a.s. dívky6-1Mladší žáci B (U12)
 Zajímavá prověrka proti dívkám Sparty. Kopanina skórovala jednou a prohrála.

Datum a čas:21.02.2016 11:30  |  Poločas: 3 : 1  |  Tým: Mladší žáci B (U12)
Turnaj:Zimní liga MŽ 2016 - Junior
Góly:Jusko T. (1:3)
Sestava:Hrubý - Zima, Cigánek, Vlach, Kantor, Eltayeb - Jusko T., Posukan, Bělohlávková - Jusko J., Mogilnicki. Trenér: Tomáš Cigánek.

Malešice - V dalším dějství turnaje TJ Junior v Malešicích žáky Přední Kopaniny prověřily fotbalistky AC Sparta Praha. Kvalita soupeře byla výrazná a děvčata zaslouženě zvítězila 6:1. V utkání, které řídil bývalý ligový a mezinárodní rozhodčí Ivan Grégr vstřelila Sparta v každém poločase po třech brankách, za Kopaninu korigoval před přestávkou Tobiáš Jusko prudkou střelou k tyči. Za týden čeká na žáky Kopaniny nabitý víkend, hrají v Malešicích v sobotu i v neděli.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Zápas, skončil zaslouženým vítězstvím děvčat Sparty. Byly sehrané, dobře kombinovaly, po fotbalové stránce týmově i individuálně to byl soupeř mimo náš level. Ovšem Kopanina ostudu neudělala. Nezbylo nám než se soustředit zejména na defenzivu, ale snažili jsme se jí hrát aktivně, na vlastní půlce napadat při přebírání míče, posunovat se podle těžiště hry a vyplňovat volné prostory. Nebylo to vůbec špatné, pěkně jsme si při tom zaběhali. Dopředu jsme byli odkázáni využít chyb v rozehrávce soupeře, občas zkusit zapresovat a přivézt kombinující soupeřky před vlastní brankou do úzkých. V sestavě jsme postrádali více ofenzivních hráčů, při vlastní kombinaci jsme rychle o míč přicházeli a nejvíc mě mrzí občasný nedůraz na vlastní půlce a zejména před brankou, po čemž jsme inkasovali branky. Také bezradost při rozehrávce od vlastní branky. Na všech slabinách musíme pracovat. Hráči mají za úkol neustále pracovat samostatně na fyzické kondici a síle, abychom se při trénincích mohli věnovat zejména nácviku fotbalových dovedností.