TJ Junior Praha B3-0Mladší žáci B (U12)
 Mladší žáci B na turnaji v Malešicích zatím tápou. Prohráli i s domácí rezervou.

Datum a čas:07.02.2016 11:30  |  Poločas: 3 : 0  |  Tým: Mladší žáci B (U12)
Turnaj:Zimní liga MŽ 2016 - Junior
Sestava:Hrubý, Cigánek (K), Březina, Zima, Kantor, Dimitrov, Řešátko, Posukan, Mogilnicki, Vlach, Mrabeti. Trenér: Tomáš Cigánek.

Malešice - Zimní turnaj TJ Junior pokračoval dalším kolem a přinesl čtvrtou porážku Přední Kopaniny. Modročervení padli v zápase "béček" s domácím Juniorem 0:3. Tým zůstává v tabulce nadále bez zisku bodu a teď navíc poprvé nevstřelil ani gól. O výsledku rozhodla první půle, ve které padly všechny branky do sítě FCPK.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Jsem zklamaný, jelikož soupeř byl na naší úrovni a prohrajeme 0:3. Byli jsme potrestáni za ležérní přístup v prvním poločase, který jsme odehráli velice staticky. Po promluvě v poločase se hráči přístupem zlepšili, ale již se nám nedostávalo fyzických sil na zvrat. Navíc nám odstoupil ze hry brzy po zahájení utkání pilíř obrany David Březina a museli jsme točit sestavou, takže se hráči objevovali i na postech, kde běžně nehrají a bylo to znát. Navzdory všemu byla důležitá efektivita v zakončení, kdy nám tentokráte nebylo přáno skórovat a soupeř proměnil v podstatě vše co měl.

Pozitiva v utkání: opět velmi dobrý výkon Lukáše Hrubého v brance, návrat Jakuba Řešátka po svalovém zranění a naskočení do sestavy nového hráče Tomáše Vlacha.

Doporučení pro hráče a jejich rodiče: je třeba každý den pracovat na nabírání síly a fyzické kondice, ráno a večer jednoduché posilovací cviky na ruce, břicho a záda. Dále pak plánovat pravidelné sportovní aktivity, tj. například běh a další míčové sporty. Většina hráčů ma nadváhu a slabou fyzickou kondici, kterou při dvou tréninkových jednotkách týdně plus zápas nelze dostatečně trénovat.

Hřiště:Junior