Pardálové6-1Sokol Bílá Hora
 Vysoká výhrad na Bílou Horou a hattrick Jirky Horáka

Datum a čas:14.09.2015 17:45  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Pardálové
Góly:Horák (1:0, as. Stára), Odstrčil (2:0, as. Dostál), Horák (3:0, as. Dvořák), Řezníček (4:0, as. Horák), Jedlička (5:1, as. Kudernatsch), Horák (6:1, as. Dostál)
Góly-soupeř:Skolil Jan (4:1)
Sestava:Falta - Odstrčil, Pala, Kudernatsch, Hájek - Krulich, Dvořák, Stára, Jedlička - Řezníček, Dostál. Náhradníci - hokejově: Prokeš, Horák, Střelec.

Přední Kopanina - Ve druhém podzimním utkání jsme se poprvé představili doma a čekala nás Bílá Hora, která přijela s kádrem nabitým spoustou zvučných jmen bývalých opor áčka soupeře, jako bratři Čiperové, Pavel Homola, Tomáš Látal, Jan Skolil atd. Bělohorský management přímo v dresu na place zase zastupovali pro změnu mj. Jarda Kuchař a Jirka Krupička.

Zápas byl jinak poměrně vyrovnaný, ale náš tým tentokrát disponoval útočným duem rychlíků a to byl ten zásadní rozdíl. Pak také asi efektivita v proměňování šancí. První branku obstaral Jirka Horák po příhře Martina Stáry a pro Horáka to tak v jeho druhém startu za Pardály znamenalo premiérový gól. A nemělo v tomto utkání zůstat jen u jednoho. Ještě do přestávky zvýšil na dvoubrankový rozdíl Odstrčil, kterému na netradičním výletě do soupeřovy šestnáctky nabil Michal Dostál. Zápas se rozhodl hned po změně stran, kdy dvakrát z brejku udeřil náš útočný tandem. Nejdříve Horák po vysunutí Dvořáka a poté Řezníček naponěkolikáté dorazil střelu Horáka. Vzápětí snižoval na zadní tyči po standardní situaci neuhlídaný Skolil, ale čtyřbrankový náskok na naše kopačky vrátil netradičně hlavou Jedlička, který zužitkoval načechraný centr Kudernatsche. Tečku za utkáním znamenal únik Dostála, který předložil lahůdku ke skórování Horákovi a ten tak zkompletoval svůj hattrick.

Jaroslav Bíro (manager) - komentář k zápasu:

Soupeř se prezentoval poměrně solidní hrou od šestnáctky k šestnáctce, měli i šance, kdy nás podržel Falta. Náš tým však rozhodl z rychlých protiútoků, zejména po ose Horák, Řezníček. Jsme rádi za další hezké vítězství.