Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Přebor Prahy: V.Žižkov B vs FCPK 5:1 (gól: Urban)...  1.A třída: SK Modřany vs FCPK B 3:0 (0:0)...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 TJ Praga Praha 1-2Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:17.10.2015 13:30  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:24. Chlomek (0:1, as. Bytomski), 50. Tesárek (1:2, as. Schierreich V.)
Střelci FCPK:
Góly-soupeř:38. Kudrlička z pen.
Sestava:Gregor - Schierreich M., Kozlík (K), Čadek, Jamrich - Schierreich V., Svoboda, Tesárek, Bytomski - Chlomek, Mikl. Trenér: Roman Hemzáček.
Sestava-soupeř:Český K. - Slavíček, Ferenc, Sivák, Forster - Kudrlička (K), Komar, Di Martino, Pasecký, Kopecký - Český N.. Hokejové střídání: Balog, Kohlíček. Trenér: Radek Pangrác.
 


Rozhodčí:Roman Mesežnikov
Žluté karty:Ferenc, Di Martino (Praga) 
Červené karty:
Povrch:tráva
Hřiště:Praga
Diváci:40
Soupeř na webu:www.tjpragapraha.com 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bytomski Maxmilian80- 11-    
Čadek Daniel80- ---    
Gregor Michal80- ---    
Chlomek Dominik80124. -1-    
Jamrich Milan80- ---    
Kozlík Jan80- ---    
Mikl Jan80- ---    
Schierreich Vendelín80- 11-    
Schierreich Matouš80- ---    
Svoboda Matěj80- ---    
Tesárek Miroslav80150. -1-    
Celkem:8802 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
  FAA Zbura 00
 FC Háje Jižní Město 00
 FC Zličín 00
 FC Čechie Uhříněves 00
  FK Dukla Jižní Město 00
 Mladší dorost (U17)00
 SK Libuš 00
 SK Střešovice 1911 B00
 SK Ďáblice 00
 Slovan Bohnice 00
  Sokol Dolní Počernice 00
 TJ Praga Praha 00

Další kolo

Slovan Bohnice - Mladší dorost (U17)08.09.

 

Bude se hrát

08.09.
17:00
MSlovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
15.09.
16:30
MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
22.09.
14:30
MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
29.09.
13:30
MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
06.10.
11:30
MMladší dorost (U17)
FC Čechie Uhříněves
13.10.
15:30
MMladší dorost (U17)
SK Libuš
20.10.
15:30
MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
26.10.
14:30
MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
03.11.
10:30
MMladší dorost (U17)
TJ Praga Praha
09.11.
14:00
MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
16.11.
13:30
MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice