S prvním týmem tabulky hrála Kopanina vyrovnaně. Bohužel nakonec prohrála.

Datum a čas:08.05.2015 13:15  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:Lešner J., Lešner T.
Sestava:Kalina - Schierreich, Lesner J., Matolin - Neale, Velikonja A., Garsdal, Vizner, Lesner T. - Vondra, - Vandurek, Velikonja M., Muftuler,

Vysočany - Po druhé za sebou v pátek, znovu na statní svátek, hrála Kopanina svůj mistrovský zápas. Tentokráte hrála s prvním týmem tabulky - Pragou. Avšak na hřišti to nebylo znát, že hraje lídr soupeře. Bohužel ale ani Kopanina neměla svůj den a nakonec prohrála jen těsně 3:2. Přinášíme stručný report od trenéra Čecháka.

Kopanina zavítala na hřiste na jaře zatím neporaženého celku Pragy a chtěla se stát prvním tymem co ji body vezme.

Hosté vstoupili do  utkáni velice aktivně a už po 10 minutách mohli vést 2:0 po šancích Vondry a Garsdala ale nepřesnost v zakončení byla proti tomu.

Kopanina byla celý poločas vyrovnaným soupeřem Pragovce, která ale nepředváděla výkon hodný prvního týmu.

Na obou stranách se zrodilo do poločasu jen pár šancí, vice se bojovalo ve středu hřiště, ale i to Pragovce stačilo aby vstřelila dva góly po našich hrubých a zbytečných chybách v obraně.

Do druheho poločasu oba tymy vstoupily vlažně a opět se hrál fotbal více ve středu hřiště než před brankami. I tak to byla Kopanina která měla dvě vyložené šance, ale bohužel ani jednu neproměnila a tak přišel trest v podobě gólu Pragy.

Po třetím gólu to vypadalo že je rozhodnuto ale Kopanina nesložila zbraně a přidala na obrátkách a hlavně díky Tomášovi Lešnerovi a Philipovi Nealemu nevěděli domáci kde jim hlavy stoji.

Usilí Kopaniny bylo odměněno gólem Tomáše Lešnera po krásné individuální akci a přesném zakončení.

Kopanina vzkřísila naději o necelé dve minuty před koncem, dokonce z penalty dala na 3:2 po 10 minutovem permanentnim tlaku.

Bohužel i přes obrovskou šanci Vondry se nepodařilo srovnat a to i díky tomu že utkání bylo ukončeno o pár desítek vteřin dřív než mělo.

Slovo trenéra: Utkání nebylo nijak atraktivní pro diváky a ukázalo nám chyby na kterých musíme zapracovat, dnes jsme neodvedli dobrý výkon a bohužel jsme začali hrát naši hru až posledních 10 minut kdy jsme dali dva góly. Své zaváhání budem muset napravit doma s třetím týmem tabulky což jsou Kolovraty.
Kód zápasu:F2B1701