Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: M-A

 HráčZG
1.Šultes Pavel21
 Urban Daniel21
 Z=zápasy, G=góly
 
Přebor Prahy: V.Žižkov B vs FCPK 5:1 (gól: Urban)...  1.A třída: SK Modřany vs FCPK B 3:0 (0:0)...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
 SK Uhelné sklady Praha 2-1FCPK 
 Přední Kopanina vypadla z poháru v osmifinále. Přednost dostal přebor.
 
 
Datum a čas:16.04.2014 17:00  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: FCPK
Góly:70. Průša (2:1, as. Píšek)
Střelci FCPK:
Sestava:Švarc - Fárka J., Hamouz, Mikeš, Poláček T. - Jurek,Melničuk, Píšek, Fárka P. (75. Brabec), Průša - Peclinovský. Trenér: Jaroslav Šturma.
 
Cibulky - Fotbalisté Přední Kopaniny opouští Pražský pohár "Teskahor" v osmifinále. Mezi posledních osm nejlepších postoupily domácí Uhelné sklady po výhře 2:1. Uhelky na svém stadiónu vedly v poločase 2:0, po přestávce za Kopaninu snížil Průša. Trenéři Kopaniny nenasadili některé hráče včetně Poláčka s Pešírem, čímž naznačili, že ambice v poháru letos ustoupily záchraně pražského přeboru.

Přehled výsledků osmifinále Teskahor poháru:

Královice - ČAFC 3:0, Vršovice - Dubeč 4:1, Uhelné sklady - Přední Kopanina 2:1, Kunratice - Modřany 5:1, SK Střešovice - Braník 1:2, Třeboradice - Uhříněves 3:1, Háje - Podolí 4:0, FC Tempo - 1999 Praha 3:0 kontumačně

Program čtvrtfinále - středa 30. dubna
Královice - Vršovice
Braník - Uhelné sklady
Kunratice - Tempo
Háje - Třeboradice

Do osmifinále (3.kolo) Kopanina postoupila po výhře nad Čechií Smíchov ve 2.kole v poměru 4:0. Do druhého kola byli modročervení nasazeni, takže první kolo nehráli.

Rozhodčí:Suchý - Gunitš, Vojnovič
Povrch:tráva
Hřiště:Uhelné sklady
Diváci:30
Soupeř na webu:www.uhelnesklady-fotbal.cz 
Www:http://www.fotbalpraha.cz/zpravodajstvi/zname-poharove-ctvrtfinalisty/ 
 
Foto k utkání:

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Brabec Martin15- ---  75. Fárka P. 
Fárka Petr75- ---  Brabec 
Fárka Josef90- ---    
Hamouz Jakub90- ---    
Jurek Jan90- ---    
Melničuk Radoslav90- ---    
Mikeš Jan90- ---    
Peclinovský ml. Jan90- ---    
Píšek Jan90- 11-    
Poláček jr. Tomáš90- ---    
Průša David901 -1-    
Švarc Jiří90- ---    
Celkem:9901 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK | Pražský přebor
1.FK Viktoria Žižkov B26
2.Olympia Radotín 26
3.SK Třeboradice 26
4.FK Újezd nad Lesy 24
5.SK Újezd Praha 4 24
6.SK Motorlet Praha B23
7.Sokol Královice 23
8.TJ Sokol Kolovraty 23
9.FK Slavoj Vyšehrad B23
10.SK Uhelné sklady Praha 23
11.FK Admira Praha B21
12.SK Hostivař 21
13.FC Zličín 21
14.FCPK21
15. FK Dukla Jižní Město 20
16.AFK Slavoj Podolí Praha 20

Poslední kolo

FK Viktoria Žižkov B - FCPK5 : 1
SK Uhelné sklady Praha - SK Hostivař 3 : 1
SK Újezd Praha 4 - Sokol Královice 2 : 0
FC Zličín - Olympia Radotín 1 : 4
SK Třeboradice - TJ Sokol Kolovraty 2 : 1
FK Slavoj Vyšehrad B - FK Dukla Jižní Město 2 : 0
FK Újezd nad Lesy - FK Admira Praha B2 : 2
SK Motorlet Praha B - AFK Slavoj Podolí Praha 4 : 0

Další kolo

FCPK - SK Motorlet Praha B24.08.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:2
Vítězství:0
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:1
Porážky [pen]:0
Skóre:2:6 (-4)
Průměr gólů/zápas:1.00 / 3.00
Body z maxima:1 z 6
Bodová úspěšnost:16.67%

Bylo odehráno

18.08.MFK Viktoria Žižkov B
FCPK
5
1
14.08.P1.FK Příbram, a.s. dorost
FCPK
5
5
10.08.MFCPK
SK Újezd Praha 4
1
1
03.08.HFCPK
Sportovní Sdružení Ostrá
1
3
28.07.PTatran RAKO Rakovník
FCPK
1
1
27.07.PFK Hořovicko
FCPK
3
2
23.07.PFK Dukla Praha dorost
FCPK
5
1
20.07.PSK Hostivař
FCPK
0
3
20.07.TFK Admira Praha B
FCPK
4
1

Bude se hrát

24.08.
17:00
MFCPK
SK Motorlet Praha B
31.08.
10:30
MSK Třeboradice
FCPK
07.09.
17:00
MFCPK
FK Újezd nad Lesy
15.09.
14:00
MFK Admira Praha B
FCPK
21.09.
16:30
MFCPK
TJ Sokol Kolovraty
28.09.
10:15
MAFK Slavoj Podolí Praha
FCPK
05.10.
16:00
MFCPK
FK Slavoj Vyšehrad B
12.10.
15:30
MFCPK
Sokol Královice
19.10.
10:30
MSK Hostivař
FCPK
26.10.
14:30
MFCPK
Olympia Radotín
02.11.
14:00
MFK Dukla Jižní Město
FCPK
09.11.
14:00
MFCPK
FC Zličín
16.11.
10:30
MSK Uhelné sklady Praha
FCPK