Tabulka střelců: Pard

FK Dukla Praha 2-7Pardálové
 Pardálové si zahráli na Julisce na "hlavním" a vyhráli o pět gólů !!!

Datum a čas:14.05.2014 18:00  |  Poločas: 0 : 4  |  Tým: Pardálové
Góly:0:1 Rákosník Michal (as. Trojan), 0:2 Trojan (as. Stára), 0:3 Rákosník Michal (as. Fryk), 0:4 Plachý (as. Trojan), 0:5 Pala (as. Dvořák), 0:6 Trojan (as. Cigánek), 0:7 Pala (as. Rákosník Michal)
Góly-soupeř:1:7, 2:7
Sestava:Falta - Fryk, Kudernatsch, Odstrčil, Řezníček - Stára, Dvořák, Cigánek, Plachý - Rákosník M., Trojan. Dále hokejově střídali: Pala, Krulich.

Dejvice - I čtvrté jarní utkání sehráli Pardálové venku a mají zatím famózní bilanci, když dokázali třikrát vyhrát a jen jednou prohráli a to vše při kladném skóre 21:18. Před zápasem asi nikdo ani ve snu nepředpokládal, že Julisku vybrakujeme tímto způsobem. Na překrásný travnatý pažit hlavního stadionu, který před zápasem ještě pokropil deštík, ovšem v kopaninských barvách nastoupil tentokrát velmi silný a sebevědomý tým, který šlapal od úvodního hvizdu.

První branku vstřelil Michal Rákosník po akci Trojana a krátce poté se prosadil Standa Trojan, kterého krásně vysunul Martin Stára. Poté se po odvrácené standardní situaci dostal ke střele kousek za velkým vápnem Petr Fryk, míč si na penaltě zpracoval Michal Rákosník a nespletl se. Poločasové skóre uzavřel Jan Plachý, který dokončil akci Trojana. Druhý poločas pokračoval tak, jak skončil a po přistrčení Dvořáka se prosadil Jirka Pala. Šestý úspěch přidal Trojan, který krásně z voleje trefil centr Cigánka a sedmý hřebíček do rakve přidal znovu Pala, když doklepl do prázdné branky hlavičku Michala Rákosníka, která se odrazila od tyče. V samotném závěru ještě zaznamenali domácí čestný úspěch a dvěma góly korigovali finální účet. Je ovšem po pravdě také nutné dodat, že domácím tentokrát chybělo několik kreativních hráčů a především v útočné či přechodové činnosti to bylo znát.