SK Čechie Smíchov 3-3Pardálové
Datum a čas:30.09.2013 18:00  |  Poločas: 3 : 3  |  Tým: Pardálové
Góly:0:1 Odstrčil (as. Krulich), 3:2 Pala (as. Krulich), 3:3 Pala (as. Dostál)
Sestava:Lukáč Petr - Brejcha Pavel, Kudernatsch, Fejfar, Prokeš, Hájek - Vaníček, Odstrčil, Stára, Dostál - Krulich, Pala (hokejové střídání)

Třetí podzimní utkání provázel velký problém se skládáním sestavy a nakonec jsme se sešli pouze díky velké obětavosti Michala Kudernatsche a Pavla Brejchy, kteří nastoupili s obrovským sebezapřením. Patří jim velký dík. Rychle jsme se ujali vedení, kdy Česťa Odstrčil na Láďovi Krulichovi tak dlouho urgoval nahrávku až se jí nakonec dočkal. Poté jsme ovšem zcela nelogicky postavili domácí na nohy a ti se dostali do vedení 3:1. Dvakrát jim v tom pomohla střela ze značky pokutového kopu. Ještě do konce poločasu se však podařilo znovu vrátit do hry a konkrétně Pala se vždy dobře zorientoval v bezprostřední blízkosti soupeřovi branky a nejdříve zužitkoval aktivitu Krulicha a poté i Dostála s velkým přispěním domácího gólmana. Druhý poločas se hrál již prakticky jen v naší režii na jednu branku, ale mnoho šancí a to i z bezprostřední blízkosti se nepodařilo proměnit. Domácí celý zápas hrozili převážně prostřednictvím svých dvou rychlíků a hlavně Tonda Rathan zdá se pranic neztratil ze své rychlosti, díky které udivoval diváky především v devadesátých letech. Petr Lukáč v naší bráně nás ovšem nejen v těchto okamžicích podržel a i díky tomu se oba soupeři nakonec rozešli smírně. Dalším pozitivem je, že po delší pauze se velmi dobře podařilo zapracovat do sestavy jednu z tradičních opor Pavla Brejchu, který již druhý zápas po sobě podal kvalitní výkon.
Hřiště:Čechie Smíchov