Tabulka střelců: Pard

FK Dukla Praha 4-4Pardálové
 Pardálové se na Julisce zvedli z 0:4. Klobouk dolů chlapci. Výborná druhá půle!

Datum a čas:16.04.2013 18:15  |  Poločas: 3 : 0  |  Tým: Pardálové
Góly:4:1 Bíro, 4:2 Trojan (as. Cigánek), 4:3 Bíro (as. Trojan), 4:4 Stára (as. Trojan)
Sestava:Prikner - Hájek, Odstrčil, Kudernatsch, Vaníček, Jedlička, Stára, Cigánek, Prokeš, Dostál, Krulich, Bíro, Trojan, Tomči.

Praha - Pardálové nepřestávají udivovat svou nezměrnou bojovností a svou šňůru neporazitelnosti prodloužili již na sedmý zářez. Sice již dle tradice pustili na Julisce domácí do vedení a jejich rychlostně velmi dobře vybavený útočník zařídil během prvního poločasu a na začátku druhého čtyřgólový náskok, ale ani za tohoto krajně nepříznivého stavu se hosté nevzdali.

K útoku zavelel Bíro, který vystihl laxní malou domů domácích a obstřelil tváří v tvář gólmana. Následně v hodně podobné situaci udělal kličku brankáři a z poměrně velkého úhlu trefil jen tyč. Ovšem po nádherné Cigánkově české uličce již Trojan nezaváhal a nekompromisní křížnou střelou snížil na rozdíl dvou branek. S blížícím se koncem utkání tlak hostů narůstal a domácí se prakticky nedostali ze své vlastní poloviny. Pouze odkopávali zoufale míče a hosté je nutili svým presinkem k chybám.

Jeden z mnoha centrů Trojana z pravé strany zužitkoval hlavou koníčkem Bíro a vyrovnání vyselo ve vzduchu. Své hlavičkové příležitosti o chlup nevyužili např. Dostál s Prokešem a hostům již zbývala jen poslední standardka, protože rozhodčí již měl píšťalku v ústech a chystal se po ní ukončit zápas. Trojan rohový kop zahrál na přední tyč a Stára se hlavou nádherně trefil. Pískal se konec a remíza byla nakonec asi po průběhu utkání zcela zasloužená.

Ještě je nutné zmínit velký comeback Tomáše Priknera, který po poměrně vážném zranění zaskočil v brance za zraněného Andreu Colantoniho a podal velmi dobrý výkon. Za ani jeden z inkasovaných gólů v zásadě nemohl a při ostatních šancích soupeře byl neprůstřelný. Snad při své jediné chybce v rozehrávce svůj prohřešek napravil a útočníka hostů si následně vychytal.

Hřiště:Juliska