Pardálové remizovali ve Střešovicích. Padlo deset branek. Bíro: hattrick!

Datum a čas:19.11.2012 19:00  |  Poločas: 2 : 1  |  Tým: Pardálové
Góly:Bíro 3x, Jedlička 2x
Sestava:Kostříž – Vaníček, Odstrčil, Josefus, Hájek – Krulich, Rákosník Michal, Dostál, Stára – Langer, Bíro Hokejové střídání: Jedlička, Kudernatsch, Trojan

Střešovice - Pardálové neprohráli už ve čtvrtém utkání po sobě, ale i přes znatelnou herní převahu a spoustu šancí nakonec k remíze vedla dosti trnitá cesta. Začátek jsme jako tradičně prospali a než jsme se stačili trochu rozkoukat, tak domácí vedli po dalekonosné střele Melounka do šibenice a následném průniku domácího hráče po levém křídle od poloviny hřiště již 2:0.

Po patnácti minutách jsme přebrali otěže hry a hrálo se převážně na polovině domácích. Několik šancí zahodili postupně Bíro, Langer a Trojan. Poté jsme měli po ruce domácího hráče výhodu trestného kopu z hranice šestnáctky a k jeho exekuci se postavil Láďa Krulich, který ovšem vysoko přestřelil. Následně se bohužel zranil a s pochroumaným kolenem musel odstoupit.

Těsně před pauzou skóroval po krásném centru Dostála z pravé strany hlavou Bíro a hostům svitla naděje. Začátek druhé půle nám ovšem hrubě nevyšel a ztráta koncentrace znamenala, že po dvou brankách v rychlém sledu jsme prohrávali již tříbrankovým rozdílem. Hru domácích tvrdil ve středu pole především František Melounek a z jeho kopaček tradične hrozilo největší nebezpečí.

Naštěstí mašina hostů opět nabrala sil a znovu měla znatelnou převahu. Jedlička trestný kop z levé strany nebezpečně zakroutil do vápna a dobře naskakující Pavel Josefus se postaral o to, že míč přešel přes domácího brankáře do sítě. Chvilku poté si vzal míč na půlce opět Jiří Jedlička a tentokrát zleva zaskočil gólmana domácích technickou přízemní střelou poměrně z dálky. Vyrovnání viselo ve vzduchu, ale domácí po jednom z dalších ojedinělých výpadů a střela z dálky pod břevno opět poodskočili na rozdíl dvou gólů.

Ani to ovšem hosty neodradilo a Bíro u levé tyče dorazil přihrávku přes celé vápno do sítě. Necelé tři minuty před koncem se stejnému hráči podařilo po centru Vaníčka zprava dokonce vyrovnat, když šel důrazně do souboje s brankářem i obráncem.  Domácí brankář míč neudržel a útočník hostí propasíroval míč za brankovou čáru.

Po následném centru Langera ještě Bíro mohl hlavou skórovat hlavou znovu, ale tentokrát mířil o chlup vedle. V posledních sekundách ještě Bíro po levé lajně vysunul Standu Trojana, ten domácí obraně unikl, ke střele se neodhodlal a ještě se snažil hledat lépe postaveného spoluhráče, ale domácí hráč byl u míče o kousíček dříve.

Po této akci se pískal konec a nakonec to byla po průběhu utkání asi zasloužená remíza, ale toto utkání se mělo vyhrát. Je ovšem nezpochybnitelné, že se zde vytvořil silný mančaft i dobrý kolektiv, který neprodá svou kůži za žádného stavu lacino. Tým zaslouží velkou pochvalu, že se snažil hrát až do samotného konce a i remíza mu byla málo.

Hřiště:Střešovice