Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Přebor Prahy: V.Žižkov B vs FCPK 5:1 (gól: Urban)...  1.A třída: SK Modřany vs FCPK B 3:0 (0:0)...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FK Sparta Kladno 2-4Starší dorost (U19) 
Datum a čas:15.08.2012 18:00  |  Poločas: 0 : 2  |  Tým: Starší dorost (U19)
Góly:10. Přenosil (0:1), 20. Kolankiewicz (0:2), 55. Kolankiewicz (0:3), 60. Schuster (0:4)
Střelci FCPK:
Góly-soupeř:70. (1:4), 75. (2:4)
Sestava:Fišl (45. Stoklasa) - Schuster, Svoboda, Pliska M., Pliska D. - Fárka Petr, Brož, Kozlík, Peclinovský - Kolankiewicz, Prokosch. Na střídačce Holeček, Přenosil (střídalo se hokejově).
 


 
Povrch:tráva
Hřiště:Kladno
Diváci:30
Soupeř na webu:www.spartakladno.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Brož Jan75- ---    
Fárka Petr75- ---    
Fišl Marek45- ---  46. Stoklasa 
Holeček Tomáš75- ---    
Kolankiewicz Martin75220., 55. -2-    
Kozlík Martin75- ---    
Peclinovský ml. Jan75- ---    
Pliska Marek75- ---    
Pliska Daniel75- ---    
Prokosch Jan75- ---    
Přenosil Tadeáš75110. -1-    
Schuster Martin75160. -1-    
Stoklasa Adam45- ---  46. Fišl 
Svoboda Aleš75- ---    
Celkem:9904 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | 1.A třída
 Avia Čakovice 00
 FK Klánovice 00
 FK Union Strašnice 00
 FK Újezd nad Lesy 00
  Gordic Kačerov 00
 SK Aritma Praha B00
 SK Dolní Chabry 00
 SK Čechie Smíchov 00
 Sokol Bílá Hora 00
 Sokol Stodůlky 00
 Sokol Řepy 00
 Spartak Hrdlořezy 00
 Starší dorost (U19)00
 Čechie Dubeč 00

Další kolo

Spartak Hrdlořezy - Starší dorost (U19)25.08.

 

Bylo odehráno

18.08.PSK Kročehlavy
Starší dorost (U19)
2
6

Bude se hrát

25.08.
17:00
MSpartak Hrdlořezy
Starší dorost (U19)
31.08.
17:00
MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
08.09.
14:45
MSK Aritma Praha B
Starší dorost (U19)
14.09.
14:00
MStarší dorost (U19)
Avia Čakovice
21.09.
10:00
MGordic Kačerov
Starší dorost (U19)
28.09.
16:00
MStarší dorost (U19)
Sokol Řepy
06.10.
16:00
MSokol Stodůlky
Starší dorost (U19)
13.10.
10:15
MČechie Dubeč
Starší dorost (U19)
19.10.
15:30
MStarší dorost (U19)
FK Union Strašnice
30.10.
15:30
MSokol Bílá Hora
Starší dorost (U19)
03.11.
14:00
MStarší dorost (U19)
FK Klánovice
10.11.
14:00
MFK Újezd nad Lesy
Starší dorost (U19)
17.11.
13:30
MStarší dorost (U19)
SK Čechie Smíchov