Datum a čas:24.05.2012 17:30  |  Poločas: 0 : 1  |  Tým: Starší žáci (U15)
Góly:55. 1 : 3 - Jan Levý, 60. 2 : 3 - David Mann
Střelci FCPK:Mann David (60.),
Góly-soupeř:15. 0 : 1, 40. 0 : 2, 45. 0 : 3, 65. 2 : 4, 70. 2 : 5
Sestava:Tomáš Trojan - Petr Najman, Dominik Dufek, Nikola Cizner, Miroslav Najman, Kryštof Mainzer - Matouš Pčola, Jan Levý (K), George Mazzotti, Antonie Stárová, Oliver Lacman - David Mann, Leonardo Pettinella, Jakub Čech

Přes prohru jsme výkonem s vedoucím týmem tabulky nezklamali.

Netradičně ve čtvrtek jsme na svém hřišti přivítali vedoucí tým naší tabulky, Bohemians Praha, od kterého jsme na podzim dotali dest gólů.

Na začátku zápasu jsme překvapivě soupeři stačili a hráli s ním vyrovnanou hru. Hrálo se převážně ve středu hřiště, ani jeden tým se nedostával do nebezpečných šancí.
V 10. minutě dostal David Mann přihrávku na velké vápno od Matouše Pčoly a jeho střela z první se odrazila od břevna.
V 15. minutě jsme nedokázali pokrýt soupeřova záložníka na naší pravé straně. Tomu se povedlo nahrát na malé vápno a z jednoduché dorážky soupeř vedl - 0 : 1.
V dalším průběhu prvního poločasu získával soupeř převahu, která vyústila pouze ke střelám z dálky, které končili vedle naší branky nebo je pochytal Tomáš Trojan. Jednou jsme měli také štestí, kdy i soupeř nastřelil břevno.

Druhý poločas začal lépe soupeř.
Ve 40. minutě se soupeř prokličkoval do našeho pokutového území a zvýšil na 0 : 2.
Chvilku na to se nechal Tomáš Trojan přehodit a bylo to už 0 : 3.
S tímto stavem se rozhodl něco udělat náš kapitán, Honza Levý, který se zbavil obránce soupeře a běžel ze strany sám na brankáře hostí. V poslední chvíli jej zazadu sestřelil vracející se stoper soupeře, který se ani nesnažil hrát míč. Podle mého názoru měla následovat penalta a červená karta, ale k úžasu všech přihlížejících vytáhl rozhodčí, kterým byl mimochodem trenér soupeře, zákrok mimo pokutové území a hodně schovívavě udělil pouze žlutou kartu.
Na podruhé už se Honzovi Levému útok podařil. V 55. minutě vybojoval důrazným napadáním na půlce míč a utekl všem obráncům. Jeho první střelu brankář soupeře stačil vyrazit, ale Honza si míč doběhl a skóroval technickou střelou k tyči - 1 : 3.
Chvilku po prvním gólu se nám podařilo snížit na rozdíl jediného gólu. David Mann obral o míč obrance soupeře a střelou před pokutovým územím přehodil soupeřova brankáře - 2 : 3.
Za tohoto stavu jsme vycítili šanci na zisk bodu, ale soupeř nás do žádného tlaku nepouštěl.
Naopak, v 65. minutě se prosadil technickou střelou z úhlu z pravé strany - 2 : 4.
A nakonec v poslední minutě dotlačil soupeř do naší branky centr z naší pravé strany na konečných 2 : 5.

Na závěr musím naše hráče pochválit, protože s vedoucím týmem naší tabulky odehráli velice dobrý zápas. Soupeř si vítězství zasloužil, ale kdyby rozhodčí rozhodl jinak při sestřelení Honzy Levého a nařídil penaltu a vyloučil obránce soupeře, mohli jsme nějaký bod klidně získat.