Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 HráčZG
1.Müftüler Ali23
2.Jusko Tobiáš42
3.Řešátko Jakub41
 Posukan Daniil51
 Tržický Tomáš51
 Z=zápasy, G=góly
 
Jsou doplněny všechny výsledky a máme komplet podzimní tabulky...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší dorost (U17)0-3SK Libuš  
Datum a čas:22.04.2012 17:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
 


 
Rozhodčí:Zatkal
Delegát:-
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sklibus.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
1.SK Libuš 1131
2. FAA Zbura 1128
3.FC Háje Jižní Město 1120
4.TJ Praga Praha 1118
5.FC Čechie Uhříněves 1117
6. FK Dukla Jižní Město 1115
7. Sokol Dolní Počernice 1112
8.FC Zličín 1112
9.SK Střešovice 1911 B1111
10.Mladší dorost (U17)1110
11.Slovan Bohnice 119
12.SK Ďáblice 118

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - Sokol Dolní Počernice 1 : 3
FC Háje Jižní Město - Slovan Bohnice 6 : 0
FC Čechie Uhříněves - FC Zličín 2 : 1
FAA Zbura - SK Střešovice 1911 B6 : 1
SK Ďáblice - SK Libuš 1 : 2
FK Dukla Jižní Město - TJ Praga Praha 2 : 3

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:11
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:13:35 (-22)
Průměr gólů/zápas:1.18 / 3.18
Body z maxima:10 z 33
Bodová úspěšnost:30.30%

Bylo odehráno

16.11.MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice
1
3
09.11.MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
2
0
03.11.MMladší dorost (U17)
TJ Praga Praha
2
1
26.10.MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
3
0
20.10.MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
3
1
13.10.MMladší dorost (U17)
SK Libuš
1
11
06.10.MFC Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
3
1
29.09.MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
1
5
22.09.MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
0
0
15.09.MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
2
1
07.09.MSlovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
3
4